Jak zablokować nieznane numery iPhone

stop

Ilość połączeń od spamerów w ostatnich latach drastycznie wzrosła — w Apple to rozumieją, dlatego umożliwili właścicielom iPhonów blokowanie połączeń i wiadomości od tych lub innych nagabywaczy. Jednak funkcja ta nie chroni w przypadkach, gdy abonent ukrywa swój numer — może on nadal dzwonić ile chce, dopóki nie wyłączysz telefonu. Przedstawimy parę sposobów radzenia sobie z tym problemem.

Pierwszy — standardowymi środkami iOS, a dokładniej za pomocą trybu „Nie przeszkadzać”. Należy otworzyć ustawienia iPhone’a, wybrać „Nie przeszkadzać”, a następnie „Tolerancja połączeń”. Instalujesz opcję na odbieranie połączeń od wybranych rozmówców lub od grupy (na przykład, tylko od kontaktów) i nie masz już bezpłatne połączeń od niechcianych gości. Połączenia Spamerzy Ten sposób ma jedną wadę — aby nie odbierać połączeń od spamerów, cały czas trzeba mieć włączony tryb „Nie przeszkadzać”. Dla jednych nie ma w tym niczego złego, innym może to jednak uprzykrzać życie.

Więc jest jeszcze jedna opcja — blokowanie subskrybentów za pomocą aplikacji firm trzecich. W App Store odpowiednich programów znajdziemy całkiem sporo, jeden z najbardziej popularnych nazywa sie Truecaller. Integruje się ze smartfonem na poziomie systemu, pozwala uwolnić użytkownika od niechcianych połączeń i blokuje denerwujące połączenia.

Aplikacja Nie dzwoń

Tytuł: Truecaller

Cena: Za Darmo

Kompatybilność: iPhone

Aplikacją jest już zainteresowanych: 2718 osób Może używasz innych aplikacji do monitorowania połączeń przychodzących? Powiedz nam o tym w komentarzach.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple