Rozbita szybka iPhone

Pęknięta szybka to chyba najczęstszy problem w iPhone. Teoretycznie producent używa hartowanego szkła, co ma zapewnić telefonowi bezpieczeństwo. Niestety każdy użytkownik iPhone zdążył się pewnie zorientować, że szkło jest bardzo kruche i łatwo się zarysowuje lub całkowicie pęka przy upadku. Nawet upadek z niewielkiej wysokości może zagrozić szybce iPhone.

Rozbita szybka, małe pęknięcia zmniejszają walory estetyczne smartfonu, niestety duże pęknięcie szyby poważnie zmniejsza komfort użytkowania telefonu, nie tylko z powodu wyglądu, ale również utrudnienia używania i możliwego zmniejszenia czułości na dotyk.

Samodzielna wymiana rozbitej szybki w iPhone jest czynnością pozornie prostą, jednak odradzamy wykonywania tej wymiany w domu. Potrzebne są profesjonalne narzędzia i znajomość skomplikowanej budowy urządzenia. Niestety niewiele trzeba, by przypadkowo uszkodzić jedną z delikatnych części wewnętrznych telefonu i pogłębić uszkodzenia, co równa się ze zwiększeniem późniejszych kosztów naprawy. Specjaliści MacWorks gotowi są by sprawnie, solidnie i tanio wykonać pożądaną przez Państwa usługę. Gwarantujemy, że używamy oryginalnych części zamiennych, które pozwolą Państwu cieszyć się smartfonem jeszcze przez długi czas.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple