iPhone 8 otrzyma ładowanie bezprzewodowe o zasięgu prawie 5 metrów

Apple w końcu doda w smartfonie wsparcie dla bezprzewodowego ładowania, które będzie naprawdę proste i przyjemne dzięki dużemu zasięgowi.

iphone-8-renders

Zasób Phonearena, powołując się na własne źródła, poinformował, że iPhone 8 będzie ładował się bezprzewodowo w promieniu do 4,5 metra. Teraz, przypomnijmy, funkcję bezprzewodowego ładowania posiada wielu producentów smartfonów, ale do tego należy smartfona umieścić w bazie ładowarki. Jeśli Apple rzeczywiście realizuje dalekosiężne ładowanie bezprzewodowe, to z pewnością zrobi prawdziwy krok w przód.

Plotek o kolejnym smartfonie Apple’a jest coraz więcej i to nic dziwnego. Zakłada się, że w odróżnieniu od modelu z obecnego roku, przyszły iPhone będzie rewolucyjnym smartfonem zarówno pod względem wyglądu, jak i funkcjonalności. Według najnowszych informacji, iPhone 8 otrzyma bezramkowy ekran o przekątnej 5 i 5,8 cala, przy czym model będzie wyposażony w wyświetlacz OLED. Przycisk Home w końcu zamieni się w wirtualny, a skaner Touch ID będzie wbudowany w ekran.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple