iPhone 6 uszkodzony

IPhone 6 jest jednym z najnowszych telefonów od Apple. Posiada nowoczesny desing, wiele ciekawych opcji i aplikacji, co kusi użytkowników do zakupu. Niestety jest jedna rzecz, którą wcale się nie wyróżnia, nie odbiega od swoich poprzedników i równie często się psuje. Smartfony Apple mają to do siebie, że są wrażliwe na mechaniczne uszkodzenia, więc klienci często przychodzą do MacWorks, ponieważ potrzebują wymiany jednej z części smartfona.

Najczęściej iPhone 6 jest uszkodzony z powodu upadku lub mocnego uderzenia, takie przypadki mają różne skutki, zwykle jest to pęknięta szybka iPhone 6, niestety dojść może również do uszkodzenia ekranu lub obudowy. Uszkodzona obudowa jest niebezpieczna z dwóch głównych powodów, po pierwsze jej zadaniem jest ochrona wnętrza telefonu, przy pęknięciach wilgoć może swobodnie się tam przedostawać. Drugim powodem jest to, że popękane części obudowy mogą uszkodzić wnętrze smartfonu. Pęknięty ekran może poważnie utrudnić korzystanie z telefonu, upośledzić reagowanie na dotyk, tym samym zmniejsza komfort użytkowania lub całkowicie je uniemożlwia.

Częstym wypadkiem jest również zalany iPhone 6. Niezliczoną ilość razy spotkaliśmy się już ze smartfonami, które wpadły do wanny lub muszli klozetowej, czy też zostały zalane napojami. Płyn przedostający się pod obudowę telefonu stwarza poważne zagrożenie dla wrażliwych części wewnętrznych. Przedostająca się wilgoć niszczy baterię, głośnik, mikrofon, aparat i inne elementy telefonu. W tym wypadku należy bezzwłocznie zanieść telefon do MacWorks, gdzie nasi specjaliści szybko zajmą się odratowaniem telefonu.

Uszkodzony iPhone 6 to również telefon posiadający uszkodzone fabrycznie elementy. W wilanowskim MacWorks posiadamy wiele oryginalnych części zamiennych, które pozwolą Państwu dalej cieszyć się sprawnym telefonem.

Czasem powodem uszkodzenia iPhone 6 jest zużycie pewnych elementów takich jak akumulator czy gniazdo ładowania, wtedy wystarczą profesjonalne narzędzia w rękach pracowników MacWorks, którzy w krótkim czasie wymienią stare części na oryginalne części zamienne.

Wymienione przypadki są najczęstszymi powodami tego, że iPhone 6 nie działa. Jednakże aby nabrać pewności, co jest nie tak, zapraszamy do MacWorks. Pracują u nas doświadczeni pracownicy, którzy przeprowadzą diagnostykę urządzenia i sprawnie ustalą powód awarii oraz go naprawią lub wymienią niedziałające elementy na nowe części zamienne.

Jeśli więc Państwa iPhone 6 jest uszkodzony, posiada zbitą szybkę, pęknięty ekran, został zalany lub dzieje się z nim cokolwiek innego, specjaliści MacWorks czekają, aby Państwu pomóc. Gwarantujemy, że nasze usługi świadczone są szybko, tanio i solidnie. Dołożymy wszelkich starań, aby wyszli Państwo od nas zadowoleni i chcieli wracać w razie kolejnych problemów.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple