WhatsApp otrzyma możliwość nagrywania i wysyłania wideo w najbliższych dniach

whatsapp tech large trans

FaceTime, Viber oraz Skype w najbliższym czasie będą miały jeszcze jednego groźnego konkurenta. Serwis WhatsApp, należący do Facebook’a, w najbliższych dniach planuje zaoferować swoim użytkownikom możliwość komunikowania się w formacie wideo.

Jak poinformowała firma na swojej oficjalnej stronie internetowej, wkrótce funkcja ta będzie dostępna dla około miliarda użytkowników WhatsApp na iOS, Androidzie oraz Windows Phone.

„Prezentujemy tę funkcję, bo wiemy, że czasami głos i wiadomość tekstowa może po prostu nie wystarczać. Nic nie zastąpi okazji do obserwowania pierwszych kroków ukochanej wnuczki lub przypomnienia sobie twarzy córki, gdy ona uczy się za granicą”.

Wiemy, że w naszym kraju WhatsApp jest bardzo popularny i jest jednym z najbardziej preferowanych sposobów korespondencji w telefonach, więc jeśli jesteś aktywnym użytkownikiem tego komunikatora, radzimy śledzić aktualizacje.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple