Narzędzie EaseUS MobiSaver do odzyskiwania danych z iPhone’a o wartości $59,99 tymczasowo stało się dostępne za darmo.

Wielu użytkowników iPhone’a oraz iPad’a mierzy się z koniecznością odzyskania plików, które zostały przypadkowo usunięte z urządzenia. Może to być notatka, zdjęcie lub kontakt, wydające się nam nie ważne w momencie ich usuwania. Dane mogą być utracone w związku z nieudaną próbą instalacji aktualizacji lub awarią systemu operacyjnego. Odzyskać informacje z urządzeń iOS można za pomocą specjalnego narzędzia EaseUS MobiSaver.
MobiSaver pozwala odzyskać dane na urządzeniach mobilnych, w tym w smartfonach iPhone 7, a także innych urządzeniach marki Apple. Ponadto, narzędzie pomoże odzyskać dane z uszkodzonego lub zepsutego urządzenia w przypadku możliwości jego uruchomienia w trybie DFU.

Aplikacja EaseUS MobiSaver pozwala na odzyskanie usuniętych informacji, wcześniej zapisanych w notatkach, kontaktach, kalendarzu lub dzienniku połączeń, a także zakładek w Safari, wiadomości, zdjęć lub filmów kiedyś nakręconych przy pomocy iPhone’a lub iPad’a. Trzy dostępne tryby odzyskiwania pomogą przywrócić maksymalną liczbę utraconych danych.
Użycie EaseUS MobiSaver jest dość proste: wystarczy podłączyć iPhone’a lub iPada do komputera i uruchomić proces skanowania urządzenia w poszukiwaniu utraconej informacji. Aplikacja pozwala na odzyskanie danych nie tylko z urządzeń mobilnych, które są podłączone do komputera, ale i z iTunes oraz kopii zapasowych przechowywanych w chmurze iCloud. Po prostu wybierz odpowiedni tryb odzyskiwania danych, przed uruchomieniem skanowania: Recover from iTunes Backup lub Recover from iCloud Backup.
Po zakończeniu skanowania aplikacja wyświetla całą odnalezioną treść na ekranie, segreguje dane według kategorii w zależności od ich rodzaju. Na przykład, wszystkie zdjęcia zostaną umieszczone w kategorii „Zdjęcia i wideo”, a wiadomości z WhatsApp trafią do podfolderu. Jest to jedna z głównych zalet aplikacji EaseUS MobiSaver, ponieważ istnieje możliwość podglądu i wyboru konkretnych plików, które chcesz przywrócić. Po wszystkim pozostaje tylko kliknąć na przycisk „Przywróć” i wybrać na komputerze folder, w którym chcesz zapisać odzyskane treści.
EaseUS MobiSaver odzyskuje pliki w różnych formatach, przydatnych dla ich późniejszego importu i stosowania. Na przykład, wiadomości mogą być przywrócone w łatwym do odczytania formacie html, a kontakty w formacie csv. EaseUS Data Recovery obsługuje dwanaście różnych typów danych, co pozwala na odzyskanie nie tylko informacji tekstowych, ale i zdjęć, plików audio oraz plików wideo.
Normalna cena EaseUS MobiSaver dla systemu Windows wynosi 59,99 dolarów, ale w ramach dwudniowej akcji program został udostępniony za darmo.

Dołącz do nas na Facebook’u, aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami ze świata Apple’a oraz móc oddzielić się z nami swoją opinią w komentarzu.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple