Odpowiada MacWorks: Szum mikrofonu w iPadzie i problem z ładowaniem iPhone’a.

Specjaliści z centrum serwisowego MacWorks nadal odpowiadają na pytania swoich czytelników dotyczącch napraw sprzętu Apple.

Pytanie od czytelnika:

19

Odpowiadają specjaliści z centrum serwisowego MacWorks:

Witam! Jeśli po zresetowaniu odgłosy nadal brzmią dziwnie, to problem na poziomie przetwornika dźwięku. Jeśli twój tablet jest jeszcze na gwarancji, należy skontaktować się z autoryzowanym serwisem — jeśli nie, należy wymienić uszkodzony element.

Pytanie od czytelnika o nicku:

Powiedzcie mi, proszę, dlaczego iPhone 6S często mi się wyłącza, gdy bateria jest na poziomie naładowania 45%? Po naciśnięciu przycisku zasilania na ekranie pojawia się ikona z żądaniem podłączenia do źródła zasilania. Po podłączeniu do ładowania pojawia się ponownie ten sam poziom naładowania, co przed wyłączeniem. Telefon działa stabilnie przy naładowaniu powyżej 50%. Nigdy nie upadł, zawsze ładowany był oryginalną ładowarką i nie był naprawiany.

Odpowiadają specjaliści z centrum serwisowego MacWorks:

Przyczyną jest oczywiście bateria, to, że iPhone działa stabilnie na ponad 50%, oznacza, że deklarowanej pojemności baterii pozostała połowa, należy wymienić akumulator i problem więcej się nie powtórzy! Powodów może być wiele, chociażby ładowanie akumulatora samochodzie.

Jeśli masz jakieś pytania do ekspertów, śmiało zadawaj je w komentarzach. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie, ale pamiętaj, że to czasami może być niemożliwe, bo pytań jest bardzo dużo.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple