iPad nie ładuje się

Serwis MacWorks w Wilanowie oraz w Cenrum Warszawy często przyjmuje klientów, którzy zgłaszają problemy z ładowaniem iPada. Przychodzą do nas i mówią „Mój iPad nie ładuje się”. Co robimy w takiej sytuacji?

Problem z naładowaniem iPada jest ogromną niedogodnością dla jego użytkownika. Przede wszystkim dlatego, że możemy korzystać z urządzenia tylko przez okres naładowania jego baterii, potem już nie jesteśmy w stanie nic zrobić. Często próbujemy na siłę wcisnąć ładowarkę do gniazdka czy do gniazda ładowania. Niestety to nie poskutkuje. Możemy samodzielnie usunąć przyczynę awarii ładowania, jeśli jest ona powierzchowna. Warto zajrzeć do gniazda ładowania czy nie środka nie dostało się jakieś ciało obce, które zakłóca dostęp i uniemożliwia naładowanie tableta. Jeśli w środku znajdziemy jakieś zabrudzenia, możemy spróbować usunąć je cienką igłą, lub zanieść do serwisu, gdzie specjaliści MacWorks dokładnie oczyszczą czy wymienią gniazdo ładowania iPad.

Jeśli gniazdo ładowania jest czyste, problem może leżeć w przewodzie. Być może kabel Państwa ładowarki jest wyraźnie uszkodzony? Zniszczenie może nie być widoczne z zewnątrz, a mimo to kabel może po prostu nie działać. Wtedy do ładowania iPada wystarczy tylko kupić nowy przewód. Przed zakupieniem nowego kabla proponujemy wypróbowanie starego na innym tablecie, aby przekonać się, czy przyczyna leży w przewodzie czy w urządzeniu.

Jeśli gniazdo ładowania jest czyste a przewód jest sprawny, a Państwo wciąż nie mogą naładować swojego iPada, zapraszamy do kontaktu telefonicznego przez numer telefonu na górze strony lub przez widżet Callpage po prawej stronie lub zapraszamy do siedziby firmy na Wilanowie lub Centrum, fachowcy serwisu MacWorks naprawią usterkę i przywrócą Państwu w pełni sprawny sprzęt. Najprawdopodobniej przyczyną jest po prostu awaria gniazda ładowania, która wymaga jego wymiany. Niestety nie można tego zrobić w domu, bo grozi to uszkodzeniem innych części urządzenia. Potrzeba przede wszystkim specjalistycznych narzędzi i doświadczenia, na szczęście dysponujemy tym w MacWorks i jesteśmy gotowi służyć Państwu pomocą. Zapraszamy do naszego serwisu Apple w Wilanowie, na pewno naprawimy Państwa sprzęt.

Tags:
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple