iPad Pro problem czy nie?

Specjaliści z centrum serwisowego MacWorks odpowiadają na pytania naszych czytelników dotyczące naprawy sprzętu Apple. Dziś mamy pytanie od właściciela 12,9-calowego iPad’a Pro.

Korzystam ze swojego iPad’a bardzo ostrożnie, ciągle noszę w pokrowcu i z ochronnym szkłem. I oto, przypadkowo okazało się, że jeżeli nacisnę trochę mocniej niż zwykle, na prawą część ekranu, obok przycisku Home, na ekranie widać wiele kolorów, taką jakby tęczę (jak przy bardzo mocnym wciśnięciu dowolnego ekranu LCD w urządzeniach Apple). Próbowałem w tym samym miejscu, z drugiej strony ekranu — tam tego nie było. Nie rozumiem, co to w ogóle jest i czy to wada? Poza tym iPad działa dobrze, żadnych uszkodzeń nie było, nie odwiedzał nigdy żadnego serwisu. Dziękuję za pomoc!

Odpowiadają specjaliści z centrum serwisowego MacWorks: Ten problem, to raczej nie wada urządzenia. Rzecz w tym, że w dolnej części iPad’a, na poziomie przycisku Home, znajdują się tylko głośniki i specjalne płaszczyzny dla poprawy dźwięku — więc to zupełnie normalne i nie ma powodów do zmartwień. Jeśli masz jakieś pytania do ekspertów, śmiało zadawaj je w komentarzach lub w formularze kontaktowym oznaczonym kopertą.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple