10,5-calowy iPad może wyjść już w marcu przyszłego roku.

Dziś mamy kilka modeli iPad’a, które oferują trzy różne rozmiary ekranu. Możesz wybierać między 7,9-calowym iPadem mini, 9,7-calowym iPadem Air i iPadem Pro oraz 12,9-calowym iPadem Pro. Nie po raz pierwszy pojawiają się pogłoski o tym, że w najbliższym czasie pojawi się iPad z zupełnie nowym rozmiarem wyświetlacza. Według nowej wiadomości od Digitimes, 10,5-calowy iPad zajrzy do nas już w marcu 2017 roku.

ipad-concept-10-9-pouces-borderless-730x525

Jeśli uważasz, że nowy model wejdzie na wymianę któregoś z istniejących, to jesteś w błędzie. Zostanie ona przedstawiona wraz z trzema innymi iPadami, które zachwycą nas już w znanych rozmiarach ekranów. Nowy 10,5-calowy model, prawdopodobnie, z powodzeniem zmieści się na różnych segmentach rynku. Jest odpowiedni zarówno dla klientów biznesowych, jak i do pracy oraz edukacji.

Oczekuje się, że produkcja nowych modeli rozpocznie się już w grudniu. Prawdopodobnie właśnie wtedy zaczną pojawiać się pierwsze przecieki, które mogą potwierdzić lub zdementować różne plotki. Być może, wielu wydaje się, że różnica między 9,7 calami, a 10,5 nie jest taka duża. Jednak ci, którzy nie potrzebują kompaktowego iPad’a mini i ogromnego iPad’a Pro, na pewno do swoich zadań wybiorą nieco większy, uniwersalny rozmiar.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple