Fani Androida podali 25 powodów, dlaczego Google Pixel XL jest lepszy od iPhone’a 7 Plus.

pixel vs iphone 7 geekbench

Flagowy smartfon Pixel XL w tej chwili jest najbardziej zaawansowanym w ofercie Google i jednym z najciekawszych urządzeń na rynku. Użytkownicy i eksperci często porównują go z iPhonem 7.
Wideobloger David Rahimi z PhoneBuff wymienił cechy Google Pixel XL, które odróżniają urządzenie w porównaniu z czołowym smartfonem Apple’a. Są wśród nich funckje dość przydatne w prawdziwym życiu, jak i te absolutnie niepotrzebne. Przypomnijmy, że dzień wcześniej bloger podał 25 powodów, dlaczego iPhone 7 Plus jest gorszy od Google Pixel XL.

Cokolwiek uważasz, musisz zgodzić się z tym, że wirtualny asystent Google Assistant na Pixel XL w wielu aspektach przewyższa Siri — jest szybki, „inteligentny” i w przeciwieństwie do konkurenta rozumie kontekst rozmowy. Skaner linii papilarnych współpracujący z systemem Android pozwala gestem machnięcia otwierać centrum powiadomień, a dioda led na przednim panelu informuje nas o nieodebranych wiadomościach i rozładowaniu baterii. Dzięki obsłudze USB OTG do smartfona Google’a można podłączać dyski flash, klawiatury i inne akcesoria; funkcja szybkiego ładowania umożliwia ładowanie baterii znacznie szybciej, niż u Apple’a.
Szereg zalet Pixel XL nad iPhonem 7 Plus powiązanych jest bezpośrednio z systemem operacyjnym urządzenia mobilnego. Jedno z nich dotyczy wykonywania wielu zadań jednocześnie za pomocą trybu podziału ekranu. Smartfon od Google może wyświetlać dwie aplikacje jednocześnie na ekranie, a w programach do odtwarzania wideo obsługuje tryb „obraz w obrazie”. Smartfon z systemem Android, w przeciwieństwie do iPhone’a 7 Plus pozwala założyć kilka kont, dzięki czemu z telefonu bez problemów może korzystać kilka osób.

Wśród innych układów Google Pixel XL, nazwanych PhoneBuff, używana jest bardziej ergonomiczna obudowa, odświeżanie systemu w tle, szeroka możliwość dostosowania interfejsu, menedżer plików, możliwość łatwego zwrotu pieniędzy za aplikację z Google Play w ciągu 2 godzin, ocena czasu trwania pracy i czasu ładowania smartfona, obsługa wirtualnej rzeczywistości, dostęp do kamery podwójnym kliknięciem przycisku i możliwość ustawienia domyślnej aplikacji.

Dołącz do nas na Facebook’u, aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami ze świata Apple’a oraz móc podzielić się z nami swoją opinią w komentarzu!

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple