Apple proponuje, w przypadku utraty, wymienić słuchawki AirPods za 70 dolarów!

airpods-1000x600

Apple przewidziało możliwość wymiany słuchawek AirPods w przypadku, jeśli zgubimy jedną ze słuchawek. Nową część będzie można uzyskać płacąc 70 dolarów. Taką decyzję podjęło kierownictwo kalifornijskiej firmy.

We wrześniu, wraz z iPhone 7 został przedstawiony bezprzewodowy zestaw słuchawkowy z czujnikami, które określają, kiedy użytkownik wkłada słuchawki, a kiedy je zdejmuje. W sieci od razu pojawiły się żarty na temat utraty jednej ze słuchawek. Przy tym pojawiło się zasadnicze pytanie: jeśli stracimy jedną słuchawkę, trzeba będzie kupić od razu całość?

W rzeczywistości Apple zaproponowała usługę wymiany utraconej części AirPods na nową. Płacąc 70 dolarów, można uzyskać brakującą część zestawu słuchawkowy. Tyle samo będzie kosztowała wymiana ładowarki, która również służy do połączenia podstawowego zestawu słuchawkowego z telefonem.

Powodem takiej decyzji, zdaniem ekspertów, stała się konieczność oszczędzania. Przecież konieczność wymiany całego kompletu, w tym ładującego etui, jest bezsensowna. Cały zestaw akcesoriów w sklepie Apple’a kosztuje 160 dolarów bez podatków i kosztów transportu.
Przy okazji, jeśli AirPods zaczną mieć problemy z baterią, Apple jest gotowe rozwiązać je za 50 dolarów od słuchawki. Ta oferta będzie ważna przez dwa lata od zakupu gadżetu.

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Apple’a można podłączyć nie tylko do iPhone’a, ale i do iPad’a oraz MacBook’a. Eksperci szacują, że każda słuchawka z zestawu AirPods kosztuje producenta 55 dolarów, zaś etui 30 dolarów, a kabel Lighting do 20 dolarów. W Polsce można się zaopatrzyć w słuchawki nowej generacji za ok. 800 zł. Nie ma informacji o możliwości wymiany utraconych słuchawek AirPods w naszym kraju ale my jako serwis apple w Warszawie w krótkim czasie przygotujemy wygodną ofertę dla Państwa.

Dołącz do nas na Facebook’u, aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami ze świata Apple’a oraz móc podzielić się z nami swoją opinią w komentarzu.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple