Aktualizacje MacOS Sierra 10.12.2 beta 5 i watchOS 3.1.1 beta 5 są dostępne do pobrania.

Wraz z iOS 10.2 beta 6 firma Apple rozszerzyła piąte testowe aktualizacje macOS Sierra 10.12.2 i watchOS 3.1.1. Aktualizacje mogą pobrać deweloperzy, zarejestrowani w programie testowania, natomiast wydanie finalnych wersji systemu ma nastąpić w ciągu miesiąca.
Druga ważna aktualizacja dla systemu operacyjnego macOS Sierra 10.12 naprawia wcześniej wykryte błędy i zwiększa ogólną wydajność komputerów MacBook.
W Apple mówią o poprawie bezpieczeństwa, ulepszeń w zakresie wydajności i poprawki błędów. Ponadto, w aplikacji komputerowej zdjęć pojawiła się obsługa nowych fotografii zrobionych w trybie pionowym na iPhonie 7 Plus. Ten ostatni korzysta z możliwości podwójnego aparatu w smartfonie, aby stworzyć efekt w stylu lustrzankowym.

Pobrać macOS Sierra 10.12.2 beta 5 można za pośrednictwem sekcji aktualizacji Mac App Store.
watchOS 3, to trzecia już z kolei aktualizacja oprogramowania platformy dla Apple Watch. W tym wydaniu Apple skupia się na wydajności tego urządzenia.
watchOS 3.1.1 stanowi kolejną wersję aktualizacji systemu operacyjnego. Aktualizacja jest techniczna i naprawia błędy głównego wydania. Również w „inteligentnym” zegarku pojawi się wsparcie dla nowych emotikonów z zestawu Unicode 9.0. Oprócz licznych zwierzątek i produktów, w zestawie ikon znajdują się nowe gesty, w tym „facepalm”, skrzyżowane palce, selfie, a także 16 obrazów określających zawód.

Główne wydanie, przypomnijmy, pozwala szybciej pracować z aplikacjami dla „inteligentnych” zegarków, a dane są aktualizowane w tle. Według szacunków deweloperów różnica w prędkości pobierania oprogramowania w watchOS 2 i watchOS 3 jest aż siedmiokrotna.

watchOS 3.1.1 beta 5 można pobrać za pośrednictwem aplikacji Watch na iPhonie. Do instalacji systemu operacyjnego na platformy poprzedniej generacji należy pobrać certyfikat z developer.apple.com.

Dołącz do nas na Facebook’u, aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami ze świata Apple’a oraz móc podzielić się z nami swoją opinią w komentarzu.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple