Apple weźmie udział w corocznej wyprzedaży zwanej „czarnym piątkiem”.

Apple ogłosiło jednodniową wyprzedaż w ramach akcji „czarny piątek” lub, jak kto woli, Black Friday. Jakie rabaty i na jakie produkty będą oferowane? Tego na razie firma nie ujawnia.
W zeszłym roku kalifornijska firma zupełnie zignorowała to wydarzenie, które stało się tradycyjną akcją, odbywającą się co roku w czwarty piątek listopada. W tym roku amerykański gigant zamierza się poprawić, o czym świadczy newsletter firmy.

Na stronie Apple’a został umieszczony dość intrygujący tekst: „Piątek jeszcze się nie rozpoczął. Poczekaj cierpliwie, a potem przyjdź do nas, aby wziąć udział w wyjątkowej imprezie, która potrwa tylko jeden dzień”.

Co ciekawe, wiadomość w serwisie firmy nie jest zbytnio zgodna z wydanym rok temu oświadczeniem wiceprezes Apple’a ds. sprzedaży detalicznej i handlu internetowego Angeli Arends, która zapowiedziała, że marka nie zamierza brać udziału w Black Friday. Jednak podobno w ostatnim czasie coś się zmieniło.
Zakupu będzie można dokonać zarówno w sklepie internetowym, jak i w firmowych punktach handlowych firmy, które w ten dzień zostaną otwarte wcześniej, niż zazwyczaj. Przecena i oznaka niezwykłej hojności potrwa tylko jeden dzień.

Warto pamiętać, że Apple nigdy znacznie nie obniża cen swoich produktów, dlatego też nie należy się spodziewać dużych rabatów.

Dołącz do nas na Facebook’u, aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami ze świata Apple’a oraz móc podzielić się z nami swoją opinią w komentarzu. Serwis Apple Warszawa

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple