Jak włączyć tryb „eco” w Apple Watch?

aw_eco

Jeśli nosisz Apple Watch’a, najprawdopodobniej musisz go codziennie ładować. Pisaliśmy już, że to nie jest konieczne, jeśli używamy funkcji „tryb eco”. Ta funkcja może pomóc, jeśli wybieracie się w podróż i nie macie możliwości podłączenia zegarka do prądu. Problem w tym, że „tryb eco” znajdą tylko ci, którzy wiedzą, jak go włączyć. Dlatego przygotowaliśmy dla Was ten krótki poradnik.

Najpierw należy otworzyć centrum sterowania, aby to zrobić, przesuń palcem od dołu do góry.

W centrum sterowania pojawi się wskaźnik naładowania Twojej baterii w Apple Watch. Znajduje się on u góry po lewej stronie. Kliknij na niego.
Po naciśnięciu, na ekranie pojawi się więcej informacji o poziomie naładowania baterii i przycisk „tryb eco”.

Otworzy się odpowiednie okno, w którym należy kliknąć „Dalej”.

To wszystko, tryb eco jest włączony. Można również włączyć tę funkcję, klikając na rozszerzenie, które pokazuje poziom naładowania baterii na tarczy, jeśli masz zainstalowane odpowiednie rozszerzenie. Do zarządzania rozszerzeniami trzeba mocno wcisnąć pokrętło, a następnie nacisnąć na przycisk „Konfiguruj”. Aby wyjść z zarządzania rozszerzeniami trzeba przytrzymać przycisk boczny Apple Watch’a.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple