Apple Watch Series 2 będzie idealnym prezentem na święta.

apple watch funkcje

Apple wydało nową reklamę z Apple Watch Series 2 w roli głównej. W dwóch promocyjnych filmach firma kładzie nacisk na treningowe możliwości urządzenia, oferując „inteligentne” zegarki jako doskonały prezent na święta w postaci trenera personalnego.
Od tego roku firma przedstawia Apple Watch jako idealne urządzenie dla miłośników fitness i pływaków. Jeśli jesteś pasjonatem narciarstwa, ćwiczeń i uczęszczasz na basen, to nowy model będzie Twoim wiernym towarzyszem i bez trudu obliczy ilość spalonych kalorii podczas treningu.

W 15-sekundowej reklamie „Go Play” widzimy, jak aktor rozpakowuje model Apple Watch Sport, po czym mierzy ilość spalonych kalorii podczas gry w piłkę nożną. „Apple Watch ma być idealnym pomocnikiem przy zdrowym trybie życia. Zrób taki prezent osobie bliskiej na Boże Narodzenie” – czytamy w opisie wideo.

Druga reklama „Go Run” pokazuje model Apple Watch Nike+. Bohater filmu, otrzymał zegarek w prezencie, rozpakowuje go i zakłada do biegania. W kilku sekundowym filmiku pokazano kilka miejsc: ulicę, lotnisko oraz park. „Z Apple Watch łatwiej przemierzamy określony dystans. Idealny prezent na Boże Narodzenie” – czytamy w opisie.

Cena Apple Watch Series 2 w Polsce zaczyna się od ok. 1400 zł, a zaktualizowana wersja pierwszego modelu Series 1, wyposażonego w nowy dwurdzeniowy SoC, teraz będzie można nabyć za ok. 1100 zł.

Dołącz do nas na Facebook’u, aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami ze świata Apple’a oraz móc podzielić się z nami swoją opinią w komentarzu!

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple