Wymiana Wyświetlacza iPhone

  • Darmowa diagnoza powstałych uszkodzeń
  • Wymieniamy cały moduł wyświetlacza (Szybka+LCD)
  • Montujemy Oryginalny ekran do iPhone
  • Od 2 godzin
  • Gwarancja 6 miesięcy!

Wymiana (szybka + ekran): 399 zł

22 506 50 12

Punkty Serwisowe MacWorks

Warszawa - Centrum

Al. Jana Pawła II 26, lok. C05

Warszawa 00-133

Pn-Pt: 10:00 – 19:00

Sb: 10:00 – 14:00

Warszawa - Wilanów

ul. Obornicka 29, lok. C01

Warszawa 02-953

Pn-Pt: 10:00 – 18:00

Sb: Nieczynne

Wiele modeli w ofercie usługi wymiany wyświetlacza

Myśląc o uszkodzeniach mechanicznych, na jakie narażony jest nasz telefon, często pomijamy wyświetlacz. Niestety przekonanie o tym, że nie można go zepsuć jest błędne i prowadzi do przykrych konsekwencji. W wypadku upuszczenia smartfona z dość dużej wysokości w pierwszym odruchu martwimy się o szybkę, nie zdając sobie sprawy, że na uszkodzenie narażony jest wtedy również cały wyświetlacz. Uszerbek tego wybranego fragmentu telefonu nie kończy się jednak na kosztownej wymianie całego urządzenia, a jedynie poddaniu go prostej czynności, którą w swojej ofercie ma nasz serwis MacWorks. Specjalizujemy się w naprawach związanych z produktami marki Apple. Jeśli więc potrzebna jest wymiana wyświetlacza w Twoim iPhonie, jesteśmy odpowiednim miejscem, do którego należy się zwrócić. Gwarantujemy szybkość i bezpieczeństwo realizacji tej usługi. Mamy długoletnie doświadczenie w naprawach urządzeń producenta Apple, więc wymiana wyświetlacza nie jest dla nas trudną czynnością, a raczej prostym zabiegiem, który pozwala naszym klientom cieszyć się z przedłużenia działania ich telefonów komórkowych.

Ze względu na to, że nasz serwis zajmuje się jedynie produktami marki Apple, staliśmy się profesjonalistami w tej dziedzinie. Żaden z dostępnych na rynku modeli iPhone’a nie stanowi żadnego problemu w zakresie wymiany wyświetlacza. Mamy w ofercie wiele typów tych smartfonów, gdyż chcemy, aby wszyscy użytkownicy mogli skorzystać z naszej usługi. Dostępna jest na modelach między innymi takich jak: iPhone X, iPhone 8, iPhone 7, iPhone 6, iPhone 5 czy iPhone 4 oraz różnych ich wariantach. Dokładamy starań, aby prowadzić ofertę, która zadowoli wielu naszych klientów, którzy posiadają różne rodzaj smartfonów Apple, a chcą skorzystać z wymiany wyświetlacza. Nie stanowi to dla nas problemu, wręcz przeciwnie, cieszymy się, że mamy okazję pracować z różnymi modelami, gdyż to właśnie czyni z nas specjalistów w dziedzinie naprawy urządzeń Apple. Na konieczność wymiany wyświetlacza w iPhonie może mieć wpływ wiele czynników, jak uszkodzenia mechaniczne związane z upadkiem telefonu czy pęknięciem szybki. Kolejnym przypadkiem niosącym zniszczenie dla wyświetlacza jest zalanie telefonu. Są to przypadki często niezależne od nas i mogą przydarzyć się każdemu, dlatego dobrze wiedzieć, że usługę wymiany zepsutego wyświetlacza mogą Państwo uzyskać w naszym serwisie MacWorks.

Zostaw to profesjonalistom

Urządzenia firmy Apple są popularne na całym świecie. Wyróżnia je odmienny tryb budowy i tym samym inaczej przebiega proces ich naprawy. Nie warto więc ryzykować, powierzając swoje urządzenie, jak w tym przypadku iPhone’a w miejscach, gdzie nie pracują specjaliści znający się mechanice produktów tej konkretnej marki. Chcąc wymienić wyświetlacz w niesprawdzonym punkcie napraw, ryzykujesz innymi usterkami, które mogą pojawić się podczas nieprawidłowo przeprowadzonego zabiegu naprawczego. Korzystając z usług naszej firmy nie musisz obawiać się ani niepokoić, ponieważ w MacWorks pracują jedynie eksperci technologii marki Apple. Zapraszamy do skorzystania z naszej bezpiecznej i solidnej usługi wymiany wyświetlacza iPhone.

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©2021 MacWorks Warszawski serwis Apple

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?