iphone11pro B

Serwis iPhone 11 Pro w Warszawie

Darmowa diagnoza i profesjonalna naprawa wszystkich usterek iPhone 11 Pro

– Darmowa diagnoza przy naprawie
– Bezpieczeństwo Danych (Nie usuwamy danych podczas naprawy, wszystkie dane w Naszym serwisie są poufne)
– Krótki czas naprawy (od 90 min)
– Części najwyższej jakości (oryginały lub zamienniki)
– Gwarancja od 3 do 12 miesiący* (zależy od rodzaju naprawy)

[contact-form-7 id=”6130″]
 • Przyjęcie

  Rejestracja zgłoszenia w systemie serwisowym. Klient otrzymuje potwierdzenie przyjęcia i ma możliwość monitorowania procesu przez stronę internetową.

 • Diagnoza uszkodzenia

  Wykonanie podstawowych czynności serwisowych.
  Diagnoza uszkodzenia. Oszacowanie uszkodzeń.

 • Czas i koszt

  Informacja telefoniczna/mailowa o:
  usterkach, czasie, kosztach.

 • Naprawa

  Naprawa uszkodzonych elementów.
  Przygotowanie urządzenia do testów.

 • Testy diagnostyczne

  W przypadku pomyślności wszystkich testów sprzęt zostaje przygotowany do wydania.

 • Zwrot

  Klient otrzymuje dokument potwierdzający
  naprawę oraz gwarancję.

TYP NAPRAWYCZAS NAPRAWYZAMÓWIĆGWARANCJAUWAGI
Wymiana urządzenia na nowe przez Appleod 7-14 dni12 miesięcyPłatna wymiana uszkodzonego urządzenia na nowe z 12-sto miesięczną gwarancją producenta.
Wymiana szyby/digitizera w iPhone 11 Prood 60 minut - 2 godzin90 dniWymiana samej szyby jest możliwa jeżeli wyświetlacz działa/wyświetla w 100% poprawnie, dotyk reaguje w 100%. Naprawa uzalezniona od stanu wyświetlacza.
Wymiana ekranu/wyświetlacza na zamiennik w iPhone 11 Prood 60 minut - 2 godzin90 dniWyświetlacz zamiennik - możliwa różnica w jakości podzespołu, barwach wyświetlacza, jakości dotyku.
Wymiana ekranu/wyświetlacza na oryginał w iPhone 11 Prood 60 minut - 2 godzin90 dniOryginalny wyświetlacz LCD, szyba - zamiennik.
Wymiana ekranu/wyświetlacza na oryginał bez utraty gwarancji w iPhone 11 Prood 7- 14 dni90 dniAutoryzowana naprawa, wymiana wyświetlacza bez utraty gwarancji przez producenta.
Wymiana obudowy (metalowa ramka, korpus) iPhone 11 Prookoło 3 godzin90 dniMożliwy montaż obudowy ze zgodnym numerem IMEI, nowa obudowa jest to zamiennik.
Wymiana baterii iPhone 11 Prood 45 minut90 dniBateria to zamiennik z oryginalnym kontrolerem baterii.
Wymiana pzycisku home z TouchID iPhone 11 Prood 30 minut90 dniPo wymianie nie bedzie działać funkcja czytnika linii papilarnych, aby funkcja działała konieczna jest wymiana urządzenia na nowe - "Naprawa autoryzowana".
Prostowanie obudowy iPhone 11 Prookoło 30-60 minut90 dni
Wymiana pzycisku zasilania, taśma (pzycisk) power iPhone 11 Prood 60 minut90 dni
Wymiana/naprawa złącza ładowania iPhone 11 Prood 45 minut90 dni
Wymiana/naprawa modułu ładowania bezprzewodowego iPhone 11 Prood 45 minut90 dni
Wymiana tylnej kamery (aparatu) iPhone 11 Prood 30 minut90 dni
Wymiana szybki (szkiełka) aparatu iPhone 11 Prood 30 minut90 dni
Wymiana mikrofonów iPhone 11 Prood 30 minut90 dni
Wymiana głośnika, (dolnego, górnego) iPhone 11 Prood 30 minut90 dni
Wymiana kamery (przedniej, tylnej) iPhone 11 Prood 60 minut90 dni
Naprawa/wymiana czujnika zbliżeniowego iPhone 11 Prood 60 minut90 dni
Wymiana wibracji iPhone 11 Prood 60 minut90 dni
Wymiana modułu Wi-Fi iPhone 11 Prookoło 3 godzin90 dniW tym modelu naprawa może być nieoplacalna.
Wymiana podświetlenia wyświetlacza iPhone 11 Prookoło 1 godziny90 dni
Wymiana ramki wyświetlacza LCD iPhone 11 Prookoło 2 godzin90 dni
Wymiana układu zasilania iPhone 11 Prookoło 3 godzin90 dni
Czyszczenie po zalaniu iPhone 11 Pro + diagnozaod 6 godzinbrak gwarancjiCzyszczenie + diagnoza może trwać od ok kilku godzin/jednego dnia do 5 - 14 dni.
Odblokowanie telefonu, usunięcie blokad iPhone 11 Prood 2 godzinuzależnione od producentaSkuteczne usuniecie blokady iCloud jest możliwe, potrzebujemy do tej czynności oryginalnej faktury zakupowej od autoryzowanego sprzedawcy Apple.
Przywrócenie ustawień fabrycznych iPhone 11 Prood 60 minutuzależnione od producentaUtrata wszystkich danych z telefonu.
Instalowanie programów, gier na telefonie iPhone 11 Prood 15 minutuzależnione od producenta
Usunięcie blokady operatora "SIMLOCK" iPhone 11 Prood 1-7 dniuzależnione od producentaRobione przez serwery, nie trzeba zostawiać telefonu.
Diagnostyka iPhone 11 Prood 30 minut -6 godzinbrak gwarancji

Serwis iPhone 11 Pro

Serwis MacWorks specjalizuje się w pogwarancyjnej naprawie urządzeń wyprodukowanych przez Apple. Stacjonarnie można nas znaleźć w Warszawie, ale oferujemy również usługi dla klientów z całej Polski. Wśród wielu dostępnych serwisów wyróżniamy się wieloma zaletami. W MacWorks liczy się jakość, przywiązujemy wysoką wagę do satysfakcji klienta, więc nasze naprawy zawsze są skuteczne, ale również szybkie. Pozwala nam na to zespół doświadczonych pracowników, którzy znają produkty marki Apple na wylot.

Doskonale znamy specyficzne problemy związane z konkretnymi smartfonami Apple, postanowiliśmy więc umieścić w naszej ofercie usługi skierowane na potrzeby ich użytkowników. Jednym z urządzeń, które ma rozbudowaną listę usług jest iPhone 11 pro. Nasi specjaliści mogą zdiagnozować problem i szybko go naprawić.

IPhone 11 pro miał postawioną wysoką poprzeczkę patrząc na poprzednie modele Apple. Producent postanowił więc stworzyć innowacyjny system trzech aparatów, które oferują szerokie kadry, doskonałą jakość ujęć, a także zdjęcia przy kiepskim oświetleniu. Jest to również kolejny smartfon, który uzyskał certyfikat wodoodporności IP68, może on wytrzymać zanurzenie nawet na 4 metry głębokości przez 30 minut. Jego szczelność powstrzymuje również najdrobniejszy pył przed przedostawaniem się do wnętrza telefonu. IPhone 11 pro wyposażony został w nowoczesne technologie takie jak najszybsze CPU wśród dostępnych na rynku smartfonów czy rdzenie energooszczędne, który wydłużają czas pracy baterii.

Oferta dla posiadaczy modelu iPhone 11 Pro

Trzeba przyznać, że iPhone 11 pro oferuje wiele niesamowitych rozwiązań i zabezpieczeń, jednakże wciąż nie oznacza to, że jest on bezpieczny od wszelkich uszkodzeń. Niefortunne wypadki wciąż mogą doprowadzić do awarii, warto również dodać, że codzienna wysoka eksploatacja telefonu może doprowadzić do naturalnego zużycia jego elementu wewnętrznych. Jeśli doszło do awarii z jakiegokolwiek powodu, specjaliści MacWorks z łatwością mogą pomóc. Usługa rozpocznie się od bezpłatnej diagnozy, która pozwoli nam zweryfikować problem i koszt jego naprawy. Za zgodą naszego klienta przechodzimy do sprawnego procesu naprawy.

MacWorks niewątpliwie może wyróżnić się na rynku. Wyspecjalizowanie się do naprawy produktów marki Apple, pozwoliło nam zyskać bardzo dużą wiedzą na temat ich budowy. Wykonywane przez nas naprawy są wręcz intuicyjne. Budowa iPhone 11 pro nie jest dla nas już niczym skomplikowanym i z prędkością światła widzimy wszystkie usterki. Równie szybko pójdzie nam naprawa. Zawsze dbamy, aby nasi klienci nie musieli czekać zbyt długo. Jednakże najwyższym priorytetem jest dla nas jakość usługi, więc dobrze wykonana usługa stoi na pierwszym miejscu. Zapewniamy również całkowitą poufność w zakresie danych znajdujących się w pamięci telefonu w czasie wykonywanej naprawy. Po wykonanej naprawie możemy również zaproponować od 3 do 12 miesięcy gwarancji.

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple