iphone11promax B

Serwis iPhone 11 Pro Max w Warszawie

Darmowa diagnoza i profesjonalna naprawa wszystkich usterek iPhone 11 Pro Max

– Darmowa diagnoza przy naprawie
– Bezpieczeństwo Danych (Nie usuwamy danych podczas naprawy, wszystkie dane w Naszym serwisie są poufne)
– Krótki czas naprawy (od 90 min)
– Części najwyższej jakości (oryginały lub zamienniki)
– Gwarancja od 3 do 12 miesiący* (zależy od rodzaju naprawy)

[contact-form-7 id=”6130″]
 • Przyjęcie

  Rejestracja zgłoszenia w systemie serwisowym. Klient otrzymuje potwierdzenie przyjęcia i ma możliwość monitorowania procesu przez stronę internetową.

 • Diagnoza uszkodzenia

  Wykonanie podstawowych czynności serwisowych.
  Diagnoza uszkodzenia. Oszacowanie uszkodzeń.

 • Czas i koszt

  Informacja telefoniczna/mailowa o:
  usterkach, czasie, kosztach.

 • Naprawa

  Naprawa uszkodzonych elementów.
  Przygotowanie urządzenia do testów.

 • Testy diagnostyczne

  W przypadku pomyślności wszystkich testów sprzęt zostaje przygotowany do wydania.

 • Zwrot

  Klient otrzymuje dokument potwierdzający
  naprawę oraz gwarancję.

TYP NAPRAWYCZAS NAPRAWYZAMÓWIĆGWARANCJAUWAGI
Wymiana urządzenia na nowe przez Appleod 7-14 dni12 miesięcyPłatna wymiana uszkodzonego urządzenia na nowe z 12-sto miesięczną gwarancją producenta.
Wymiana szyby/digitizera w iPhone 11 Pro Maxod 60 minut - 2 godzin90 dniWymiana samej szyby jest możliwa jeżeli wyświetlacz działa/wyświetla w 100% poprawnie, dotyk reaguje w 100%. Naprawa uzalezniona od stanu wyświetlacza.
Wymiana ekranu/wyświetlacza na zamiennik w iPhone 11 Pro Maxod 60 minut - 2 godzin90 dniWyświetlacz zamiennik - możliwa różnica w jakości podzespołu, barwach wyświetlacza, jakości dotyku.
Wymiana ekranu/wyświetlacza na oryginał w iPhone 11 Pro Maxod 60 minut - 2 godzin90 dniOryginalny wyświetlacz LCD, szyba - zamiennik.
Wymiana ekranu/wyświetlacza na oryginał bez utraty gwarancji w iPhone 11 Pro Maxod 7- 14 dni90 dniAutoryzowana naprawa, wymiana wyświetlacza bez utraty gwarancji przez producenta.
Wymiana obudowy (metalowa ramka, korpus) iPhone 11 Pro Maxokoło 3 godzin90 dniMożliwy montaż obudowy ze zgodnym numerem IMEI, nowa obudowa jest to zamiennik.
Wymiana baterii iPhone 11 Pro Maxod 45 minut90 dniBateria to zamiennik z oryginalnym kontrolerem baterii.
Wymiana pzycisku home z TouchID iPhone 11 Pro Maxod 30 minut90 dniPo wymianie nie bedzie działać funkcja czytnika linii papilarnych, aby funkcja działała konieczna jest wymiana urządzenia na nowe - "Naprawa autoryzowana".
Prostowanie obudowy iPhone 11 Pro Maxokoło 30-60 minut90 dni
Wymiana przycisku zasilania, taśma (przycisk) power iPhone 11 Pro Maxod 60 minut90 dni
Wymiana/naprawa złącza ładowania iPhone 11 Pro Maxod 45 minut90 dni
Wymiana/naprawa modułu ładowania bezprzewodowego iPhone 11 Pro Maxod 45 minut90 dni
Wymiana tylnej kamery (aparatu) iPhone 11 Pro Maxod 30 minut90 dni
Wymiana szybki (szkiełka) aparatu iPhone 11 Pro Maxod 30 minut90 dni
Wymiana mikrofonów iPhone 11 Pro Maxod 30 minut90 dni
Wymiana głośnika, (dolnego, górnego) iPhone 11 Pro Maxod 30 minut90 dni
Wymiana kamery (przedniej, tylnej) iPhone 11 Pro Maxod 60 minut90 dni
Naprawa/wymiana czujnika zbliżeniowego iPhone 11 Pro Maxod 60 minut90 dni
Wymiana wibracji iPhone 11 Pro Maxod 60 minut90 dni
Wymiana modułu Wi-Fi iPhone 11 Pro Maxokoło 3 godzin90 dniW tym modelu naprawa może być nieoplacalna.
Wymiana podświetlenia wyświetlacza iPhone 11 Pro Maxokoło 1 godziny90 dni
Wymiana ramki wyświetlacza LCD iPhone 11 Pro Maxokoło 2 godzin90 dni
Wymiana układu zasilania iPhone 11 Pro Maxokoło 3 godzin90 dni
Czyszczenie po zalaniu iPhone 11 Pro Max + diagnozaod 6 godzinbrak gwarancjiCzyszczenie + diagnoza może trwać od ok kilku godzin/jednego dnia do 5 - 14 dni.
Odblokowanie telefonu, usunięcie blokad iPhone 11 Pro Maxod 2 godzinuzależnione od producentaSkuteczne usuniecie blokady iCloud jest możliwe, potrzebujemy do tej czynności oryginalnej faktury zakupowej od autoryzowanego sprzedawcy Apple.
Przywrócenie ustawień fabrycznych iPhone 11 Pro Maxod 60 minutuzależnione od producentaUtrata wszystkich danych z telefonu.
Instalowanie programów, gier na telefonie iPhone 11 Pro Maxod 15 minutuzależnione od producenta
Usunięcie blokady operatora "SIMLOCK" iPhone 11 Pro Maxod 1-7 dniuzależnione od producentaRobione przez serwery, nie trzeba zostawiać telefonu.
Diagnostyka iPhone 11 Pro Maxod 30 minut -6 godzinbrak gwarancji

Serwis iPhone 11 Pro Max

Serwis MacWorks zaprasza na pogwarancyjną naprawę urządzeń produkcji Apple. Znaleźć nas można stacjonarnie w naszym salonie w Warszawie, ale obsługujemy klientów z każdego zakątka Polski. Pośród innych serwisów wyróżniamy się kompleksową obsługą, a także skutecznością i krótkim czasem oczekiwania. Nasi specjaliści spędzili wiele lat naprawiając urządzenia Apple, więc żadne z nich nie stanowi już dla nich zagadki.

Lata doświadczenia i obszerna wiedza pozwoliły nam zbudować ofertę skierowaną personalnie do właścicieli konkretnych modeli smartfonów. Jednym z nich jest iPhone 11 pro max. W MacWorks skupimy się na budowie danego modelu i przeprowadzimy kompleksową usługę łączącą ze sobą diagnozę i naprawę awarii.

IPhone 11 pro max pojawił się na rynku w 2019 roku. Model ten zachwyca użytkowników wyświetlaczem Super Retina XDR 6,5”. Ekran OLED umożliwia uzyskanie nie tylko doskonałej ostrości obrazu, ale także pięknych barw. Producent wyposażył telefon również w szybki procesor A13 Bionic, który sprawia, że powolna praca odchodzi w zapomnienie. Wisienką na torcie jest niezwykle pojemny akumulator, który wydłuża pracę smartfonu o nawet 5 godzin w stosunku do poprzednich modeli.

Oferta dla posiadaczy modelu iPhone 11 Pro Max

Producent zawsze stara się znaleźć nowe rozwiązania, które przedłużą czas działania telefonu i sprawią, że będzie on mniej podatny na uszkodzenia. Niestety nikomu nie udało się jeszcze stworzyć modelu, który nigdy nie ulega awarii. Dlatego też serwis MacWorks czeka na posterunku. Nasz serwis stworzony jest dla posiadaczy modelu iPhone 11 pro max. Każda nasza usługa rozpoczyna się diagnozą urządzenia, nasi specjaliści mogą dzięki niej określić problem i wycenić jego naprawę. Jeśli właściciel telefonu wyraża zgodę, przystępujemy do działania.

Specjalizujemy się w urządzeniach marki Apple, co sprawia, że doskonale znamy się na swojej pracy i sprzęty, które trafiają w nasze ręce nie są dla nas zaskoczeniem. Doskonale znamy budowę każdego z nich, jego mocne i słabe strony i szybko jesteśmy w stanie dojść do źródła problemu. Nie chcemy pozostawiać naszych klientów bez telefonu zbyt długo, więc zawsze staramy się przeprowadzać nasze usługi w jak najkrótszym czasie. Nie odbija się to jednak na jakości napraw, ponieważ jest to kwestia, która stanowi dla nas podstawę pracy. Doskonała jakość usługi pozwala nam zapewnić całkowitą satysfakcję właściciela. Jeśli któraś z części telefonu wymaga wymiany, zawsze wykorzystujemy tylko najlepsze dostępne części zamienne. Co więcej w zależności od rodzaju wykonanej usługi zapewniamy gwarancję 3-12 miesięcy.

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple