Apple wydała watchOS 3.1.1 beta 3 dla Apple Watch

Po dwóch dniach po premierze iOS 10.2 beta 3 firma Apple udostępniła trzecią wersję beta pack systemu operacyjnego watchOS 3.1.1. Tę paczkę mogą pobrać deweloperzy i użytkownicy, uczestniczący w otwartym programie badań.

watchOS 3.1.1 stanowi najnowszą aktualizację systemu operacyjnego Apple Watch. Techniczna aktualizacja naprawia błędy i dodaje obsługę nowych emotikonów z zestawu Unicode 9.0. Oprócz licznych zwierząt i produktów, w zestawie ikon są nowe gesty, w tym skrzyżowane palce, selfie, a także 16 obrazów, oznaczających zawód.

Główne wydanie watchOS 3 pozwala szybciej pracować z aplikacjami dla „inteligentnych” zegarków, a ich dane są aktualizowane w tle. Różnica w prędkości pobierania oprogramowania w watchOS 2 i watchOS 3 to, aż do 7 razy szybciej. Również w watchOS 3 pojawił się nowy element zarządzania i stacja – panel do szybkiego przełączania programów, która wywoływana jest poprzez przesunięcie palcem po ekranie z góry i pozwala uzyskać szybki dostęp do podstawowych funkcji.

watchOS 3.1.1 beta 3 jest dostępna do pobrania za pośrednictwem aplikacji Watch na iPhonie. Do instalacji systemu operacyjnego na platformy poprzedniej generacji należy pobrać certyfikat na portalu developer.apple.com.

Dołącz do nas na Facebook’u, aby być na bieżąco z informacjami ze świata Apple’a oraz by móc przedstawiać nam swoje cenne opinie w komentarzach!

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple