Autoryzowany serwis Apple Warszawa

W Warszawie znaleźć można wiele autoryzowanych serwisów Apple, które naprawią choćby Państwa iPhone. Prócz tego istnieją również serwisy, które nie zostały autoryzowane, a mogą być równie dobre. W tej drugiej grupie jesteśmy my, MacWorks mieszczący się w Wilanowie.

MacWorks to serwis pogwarancyjny Apple, który nie należy do oficjalnych serwisów producenta. Mimo to wyróżniamy się wśród konkurencji, stawiamy na dobry kontakt z klientem. O jakości naszych usług decydują odpowiednio dobrane narzędzia oraz kadra wykwalifikowanych pracowników, którzy po przejściu szeregu szkoleń są doskonale przygotowani do swojej pracy. O naprawie produktów Apple wiemy wszystko, więc żadna awaria nie będzie dla nas zaskoczeniem. Zbita szybka iPhone? Dla nas to kilkanaście minut roboty, usługa wykonywana praktycznie od ręki. Wymiana ekranu iPad? Doskonale wiemy, jak to zrobić. A może zalany Macbook? Specjaliści MacWorks jak najszybciej zajmą się tym problemem. Delikatne rozebranie urządzenia i osuszenie go może być wyzwaniem dla osoby niedoświadczonej, ale nie dla nas. Każdy problem zostanie tutaj rozwiązany.

Serwis autoryzowany Apple może odmówić naprawy zalanego urządzenia lub uszkodzonego w sposób mechaniczny, czyli ogromna ilość zdarzających się użytkownikom awarii zostanie odrzucona. Najczęściej zgłaszanym problemem jest przykładowo zbita szybka w iPhone, wielokrotnie podkreślaliśmy już jak kruche jest szkło, z którego została wykonana szyba, więc wystarczy niewielki upadek i może ona być pęknięta. My Państwu tą szybkę szybko wymienimy, serwis autoryzowany może odmówić i tylko zmarnują Państwo czas na dojazd tam.

Czym jeszcze różnimy się od autoryzowanego serwisu Apple? W MacWorks usługi świadczone są na bardzo wysokim poziomie, ale przy okazji oferujemy Państwu korzystniejsze ceny niż inne serwisy. U nas mają Państwo gwarancję, że praca zostanie wykonana szybko, solidnie i tanio, są to cechy poszukiwane przez klientów.

Pracownicy MacWorks przeszli wiele szkoleń, które rozwinęły ich umiejętności pracy z urządzeniami takimi jak tablet, smartfon czy komputer. Dodatkowo ukierunkowaliśmy te umiejętności na urządzenia Apple, możemy więc zagwarantować, że w MacWorks Państwa iPhone, iPad czy Macbook zostaną naprawione profesjonalnie, wszystkie wymiany dokonywane są przy użyciu oryginalnych części zamiennych, by podtrzymać wysoki poziom naszych usług.

Czy więc jesteśmy gorsi niż autoryzowany serwis Apple w Warszawie? Absolutnie nie. Spokojnie dorównujemy im jakością wykonywanych usług, zatrudniamy najlepszych specjalistów, inwestujemy w dobre narzędzia i stawiamy na doskonały kontakt z klientem. Wszystkie te cechy powodują, że kto do nas raz zawita, wraca przy każdym kolejnym problemie. MacWorks ma duże grono stałych klientów, z radością powitamy w tym gronie również Państwa.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple