Wymiana obudowy iPhone 6 Warszawa

iphone x wymiana tylnej klapki
 • [kleo_icon icon=”user-md” icon_size=”large”]Darmowa diagnoza powstałych uszkodzeń
 • [kleo_icon icon=”apple” icon_size=”large”]Montujemy oryginalną obudowę iPhone
 • [kleo_icon icon=”clock” icon_size=”large”]Czas naprawy od 6 godzin
 • [kleo_icon icon=”shield” icon_size=”large”]Gwarancja 6 miesięcy

Zadzwoń aby otrzymać szczegółowe informację

  22 506 50 12

  Wymiana obudowy iPhone 6

  IPhone 6 datę swojej premiery ma już dawno za sobą. Pierwszy raz pojawił się na rynku w 2014 roku, ciesząc się od razu sporym zainteresowaniem. Stał się godnym następcą wcześniejszego iPhone 5, wyróżniając się przede wszystkim systemem operacyjnym iOS 8.0. Dostępny jest w trzech wariantach kolorystycznych – srebrnym, złotym oraz szarym. Specjalizując się w pogwarancyjnej naprawie wszystkich urządzeń marki Apple, przygotowaliśmy ofertę składającą się z kompleksowych usług dotyczących w szczególności smartfonów iPhone. Bazujemy na zdobywanej przez lata wiedzy, cennym doświadczeniu i najwyższej jakości sprzęcie. O marce Apple wiemy naprawdę wszystko! Smartfony iPhone nie mają przed nami tajemnic, dlatego nasza oferta skupia się na zagwarantowaniu klientom wszystkiego, co potrzebne w ich atrakcyjnym użytkowaniu. Jedną z niezwykle przydatnych i potrzebnych usług jest wymiana obudowy w iPhone 6. Obudowa jest elementem najbardziej podatnym na wszelkie, różnorodne uszkodzenia. Pełni funkcje ochronne, lecz podczas częstego użytkowania nie jest możliwym zapanowanie nad zarysowaniami czy trudnymi do usunięcia zabrudzeniami. Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach smartfon to urządzenie towarzyszące nam w życiu codziennym. Telefon już dawno przestał być tylko i wyłącznie sprzętem służącym do dzwonienia, dlatego jego eksploatacja jest każdego dnia bardzo duża. W związku z tym zarówno przy użytkowaniu, jak i przechowywaniu iPhone 6 jest podatny na różnego rodzaju uszkodzenia.

  Profesjonalne usługi naszego serwisu

  Dzięki naszej usłudze wymiany obudowy iPhone 6 nie trzeba decydować się na nowszy model, by smartfon nadal zachwycał designem i estetyczną warstwą zewnętrzną. W serwisie MacWorks zwracamy szczególną uwagę na najwyższą jakość, solidność i trwałość. Każdą wymianę obudowy wykonujemy z niezwykłą precyzją i dbałością o nawet najmniejszy szczegół. Skupiamy się na tym, aby obudowa była idealnie kompatybilna ze smartfonem, gwarantując mu najwyższy poziom bezpieczeństwa i ochrony. Zapewniamy tylko i wyłącznie sprawdzone, dokładnie wyselekcjonowane oraz oryginalne części, odpowiednio współgrające z modelem iPhone 6. Nowa obudowa jest nie tylko gwarancją estetyki i designu, ale przede wszystkim najwyższej jakości ochrony, wzbogaconej o dodatkowe właściwości. Podczas wymiany obudowy nie tylko zyskujesz atrakcyjny wygląd swojego  iPhone’a 6, ale także większą praktyczność i funkcjonalność. Usługa umożliwia także całkowitą zmianę designu oraz wybór obudowy zgodnej z własnym gustem,  upodobaniami. Twój smartfon nie musi występować już tylko w wersji srebrnej, złotej i szarej, ale także w wielu innych, ciekawych kompozycjach. Jest to świetnie rozwiązanie, szczególnie jeśli chcemy wyróżniać się oryginalnym, unikatowym modelem. W serwisie MacWorks wymiana obudowy dla iPhone’a 6 zostanie wykonana przez naszego doświadczonego i wykwalifikowanego technika w ekspresowym tempie przy zapewnieniu najwyższej jakości zarówno usługi, jak i części. Gwarantujemy pełen profesjonalizm, wiedząc o tym, że nowa technologia wciąż się rozwija i należy za nią nadążać, umożliwiając klientom coraz to nowsze i lepsze, innowacyjne rozwiązania!

  Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
   
  ©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple