Wymiana przycisku home iPhone 5s Warszawa

iphone x wymiana tylnej klapki
 • [kleo_icon icon=”user-md” icon_size=”large”]Darmowa diagnoza powstałych uszkodzeń
 • [kleo_icon icon=”apple” icon_size=”large”]Montujemy oryginalny przycisk iPhone
 • [kleo_icon icon=”clock” icon_size=”large”]Czas naprawy od 6 godzin

Zadzwoń aby otrzymać szczegółowe informację

  22 506 50 12

  Wymiana przycisku home iPhone 5s

  iPhone 5s to starsza już wersja smartfona od Apple, ale będąca wciąż w posiadaniu wielu użytkowników. Jest następcą iPhone’a 5, cieszącym się od samego początku dużym zainteresowaniem. Jego system wyposażony jest już w bardziej innowacyjne rozwiązania.

   

  iPhone 5s jako pierwszy model telefonu od Apple został wyposażony w czytnik linii papilarnych Touch ID. W związku z tym, przycisk home, umieszczony w dolnej części na środku wyświetlacza zyskał kompleksową i wyjątkową funkcję. Pełni rolę elementu, który odpowiada za prawidłowe uruchomienie i dalsze działanie smartfona. Touch ID to niezwykle przemyślane rozwiązanie, pozwalające na bezpieczne i komfortowe odblokowywanie telefonu. Przycisk home w iPhone 5s to także inne dodatkowe funkcje, w tym szybki powrót do pulpitu czy wyłączanie aplikacji. Działanie smartfonów od Apple polega głównie na ekranie dotykowym, lecz bardzo ważną jego częścią jest omawiany przycisk home. W związku z częstotliwością jego użytkowania, przycisk może ulec zużyciu, a co za tym idzie uszkodzeniu.

  Home w iPhone 5s – podejmujemy się jego wymiany!

  MacWorks to serwis specjalizujący się w pogwarancyjnej naprawie wszystkich urządzeń, tworzonych przez firmę Apple. iPhone 5s to jeden z modeli, wchodzących w skład naszej kompleksowej oferty obejmującej serwisów modeli od Apple. Umożliwiamy bezpłatną diagnozę i profesjonalną naprawę każdej części. Jedną z najczęściej naprawianych przez nas usterek jest właśnie wymiana przycisku home. W związku z funkcją Touch ID jest ona bardziej zaawansowana, dlatego zajmuje się nią wykwalifikowany i doświadczony zespół techników, którzy wyróżniają się niezwykłą precyzją i starannością.

   

  Wymiana przycisku wymaga dokładności, tak by nie naruszyć żadnych innych elementów. W swoim profesjonalnym serwisie oferujemy tylko i wyłącznie sprawdzone i wyselekcjonowane części, wyróżniające się najwyższą jakością. Wymiana przycisku home sprawi, że będzie on służył przez bardzo długi czas, zaskakując perfekcyjnością działania. Nasze naprawy nie tylko są niezwykle solidne, wytrzymałe i trwałe, ale przede wszystkim wykonywane szybko i na czas. Zdajemy sobie sprawę, że smartfony to urządzenia mobilne bez których większość z nas nie wyobraża sobie codziennego funkcjonowania, dlatego gwarantujemy możliwie jak najszybszy czas realizacji. Wymianę przycisku home iPhone 5s wykonujemy na miejscu w naszym serwisie w Warszawie.

   

  Kluczem do sukcesu MacWorks jest najwyższa jakość na każdym poziomie, począwszy od obsługi, po odpowiednią diagnozę i wykorzystanie pasujących części. Umożliwiamy korzystanie z naszych kompleksowych usług zarówno na miejscu, na terenie Warszawy, jak i działając na odległość w całej Polsce. Wystarczy, że wypełnisz formularz znajdujący się na naszej stronie, a my wyślemy do Ciebie kuriera. To proste!

  Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
   
  ©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple