Naprawa iPhone XS po zalaniu

  • [kleo_icon icon=”user-md” icon_size=”large”]Darmowa diagnoza powstałych uszkodzeń
  • [kleo_icon icon=”clock” icon_size=”large”]Czas naprawy od 2 godzin
  • [kleo_icon icon=”shield” icon_size=”large”]Gwarancja 6 miesięcy

[contact-form-7 id=”7553″ title=”Do napraw”]

iPhone Xs, jak wiele innych dostępnych obecnie na rynku smartphonów, spełnia różnorodne normy wodoodporności. Inżynierowie z firmy Apple postarali się, aby ich najnowsze dzieło spełniało wymagania standardu IP68, co oznacza, że w teorii możemy z nim nurkować na głębokości 2 metrów przez maksymalnie 30 minut. W 99% procentach przypadków zapewnienia te odnajdują swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości, ale czasami zdarzają się sytuacje, gdy do wnętrza iPhona Xs dostanie się jakaś ciesz. Po czymś takim smartphone może momentalnie przestać działać. Co więcej, nawet gdy uważasz, że do usterki nie doszło z Twojej winy, i tak jesteś zdany tylko na siebie. Gwarancja firmy Apple nie obejmuje sytuacji, w których we wnętrzu urządzania zostaną znalezione choćby śladowe ilości cieczy – bez względu na to, dlaczego się tam znalazły. Jest to o tyle problematyczna, że naprawa iPhona Xs po zalaniu jest jedną z najtrudniejszych, ponieważ poza starannością naszej pracy, ogromne znaczenie dla sukcesywnej naprawy mają również szybkie dostarczenie telefonu do serwisu, a także odrobina szczęścia. Jeśli więc wiesz lub przypuszczasz, że Twój iPhone Xs uległ zalaniu, nie czekaj, tylko jak najszybciej skontaktuj się z serwisem MacWorks!

PODSTAWOWE INFORMACJE O USTERCE:

Powodów dostania się cieczy do środka iPhona Xs może być kilka. Jedną z nich jest rozszczelnienia uszczelka, która na skutek intensywnego użytkowania straciła swoje oryginalne właściwości. Do zalania może również dojść na skutek przekroczenia zaleconych przez producenta ograniczeń – smartphone mógł najzwyczajniej w świece znajdować się w wodzie zbyt długo lub na zbyt dużej głębokości. Jednak najgorszą możliwą przyczyną zalania iPhona Xs jest błąd produkcyjny. W takiej sytuacji telefon od początku jest niewłaściwe zabezpieczony przed wnikaniem cieczy do jego wnętrza i w żaden sposób nie jest to naszą winą. Niestety, bez względu na to, w jaki sposób ciecz przedostała się do urządzenia, gwarancja firmy Apple nie obejmuje urządzeń po zalaniu – nawet tych powstałych z winy producenta. Dlatego, abyś nie musiał spisywać swojego smartphone na straty, w serwisie MacWorks zrobimy wszystko, żeby postawić Twojego zalanego iPhona Xs na nogi!

CO ZROBIĆ, JEŚLI IPHONE XS ZOSTAŁ ZALANY?

W przypadku zalania jakiegokolwiek urządzenia zawsze najbardziej liczy się czas, dlatego spróbuj jak najszybciej dostarczyć nam uszkodzony telefon. Wyjmij z iPhona Xs kartę SIM. Nie włączaj go i pod żadnym pozorem nie podłączaj do ładowania. Nie próbuj suszyć go samodzielnie (np. suszarką czy zostawiając go na kaloryferze), ale odłóż go do suchego i bezpiecznego miejsca. Możesz wytrzeć go z wody i spróbować wylać ciecz z jego wnętrza, ale nie podejmuj się jego rozkręcania. Najlepiej będzie jak najszybciej pojawić się w naszym serwisie i przekazać zalanego iPhona Xs zespołowi świetnie wykwalifikowanych techników.

NAPRAWA W NASZYM SERWISIE:

Jeśli sprawnie wykonałeś powyższe zalecenia, szanse na tanie i skuteczne dokonanie naprawy iPhona Xs po zalaniu będą spore. Nasi technicy jak najszybciej po odebraniu od Ciebie telefonu poddadzą go czyszczeniu w specjalnie do tego zaprojektowanej myjce ultradźwiękowej, której zadaniem będzie usunięcie resztek znajdującej się jeszcze we wnętrzu cieczy i pojawiających się śladów korozji. Następnie ostrożnie rozbiorą smartphona na części i dokonają drobiazgowej diagnozy. Ustalą, co trzeba naprawić i po skontaktowaniu się z Tobą przystąpią do działania. Wszelkich napraw będą dokonywali jedynie za pomocą oryginalnych podzespołów i najwyższej jakości sprzętu, aby zagwarantować efekt na jak najwyższym poziomie. Po skończonej pracy ponownie bardzo skrupulatnie przetestują urządzanie, aby upewnić się, że wszystkie usterki zostały wyeliminowane. Dzięki technikom z serwisu MacWorks będziesz mógł cieszyć się sprawinie działającym iPhonem Xs nawet po zalaniu!

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple