Wymiana ekranu iPhone XS

iPhone XS ekran
 • [kleo_icon icon=”user-md” icon_size=”large”]Darmowa diagnoza powstałych uszkodzeń
 • [kleo_icon icon=”mobile” icon_size=”large”]Wymieniamy cały moduł wyświetlacza w iPhone XS
 • [kleo_icon icon=”apple” icon_size=”large”]Montujemy oryginalny ekran OLED.
 • [kleo_icon icon=”clock” icon_size=”large”]Czas naprawy od 2 godzin
 • [kleo_icon icon=”shield” icon_size=”large”]Gwarancja 6 miesięcy

  22 506 50 12

  iPhone XS – najnowszy smartphone projektantów z firmy Apple to prawdziwy szczyt technologicznych możliwości. 5,8 calowy wyświetlacz OLED zajmuje praktycznie cały przedni panel, pozostawiając jedynie miejsce na niewielkie wcięcie, pod którym ukryte są niektóre podzespoły. Ekran HDR o rozdzielczości 2436 na 1125 pikseli wyświetla niezwykle ostry i nasycony kolorami obraz, a zaokrąglona ramka zapewnia urządzeniu unikalny design. Jeśli ekran w Twoim iPhonie XS został rozbity lub dzieje się z nim coś złego (ekran czasami gaśnie, pojawiają się na nim pasy lub przebarwienia), zgłoś się po profesjonalną pomoc do naszego serwisu!

  PODSTAWOWE INFORMACJE O USTERCE:

  Najczęściej problemy z ekranem iPhona Xs pojawiają się po upadku smartfona. W wyniku silnego uderzenia o twardą powierzchnię na urządzenie oddziałują olbrzymie siły, które mogą uszkodzić jego newralgiczne podzespoły. Nawet jeśli ekran nie został doszczętnie rozbity, jego konstrukcja może zostać uszkodzona. Na wyświetlaczu mogą pojawiać się paski, plamy i pęknięcia, które znacząco wpłyną na komfort korzystania z iPhona Xs. Uszkodzeniu może ulec również jedynie panel dotykowy, nawet jeśli reszta wyświetlacza sprawuje się bez zarzutu.

  CO ZROBIĆ, JEŚLI WYŚWIETLACZ IPHONA XS NIE DZIAŁA PRAWIDŁOWO?

  Jeśli ekran iPhona Xs częściowo nie działa lub zachowuje się problematycznie, na początku zrestartuj system – jest to proste i niezawodne rozwiązanie ogromnej ilości problemów! Następnie podłącz telefon do ładowarki, aby wyeliminować ewentualne problemy z zasilaniem. Ale jeśli i to nie pomaga, konieczna może się okazać wymiana ekranu w iPhonie Xs na nowy. Można to bezpiecznie wykonać w naszym serwisie, gdzie wykwalifikowani inżynierowie wykonają pełną diagnozę urządzenia i szybko wyeliminują wszystkie, nawet najtrudniejsze w naprawie usterki!

  NAPRAWA W NASZYM SERWISIE:

  Nasi profesjonalni serwisanci posiadają wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu urządzeń firmy Apple, dlatego naprawa najnowszego iPhona Xs nie będzie dla nich najmniejszym problemem. Przy użyciu profesjonalnych narzędzi, oryginalnych podzespołów i w najkrótszym możliwym czasie wymienią ekran w iPhonie Xs na nowy. Nie będzie to łatwe zadanie, ponieważ wyświetlacz, digitizer i szklana szybka stanowią jeden, nierozerwalny element, więc w przypadku uszkodzenia tylko jednego z niech i tak trzeba będzie wymienić wszystkie pozostałe. Na szczęście nasi serwisanci i z tym sobie poradzą, a na całą naprawę udzielą 6 miesięcy gwarancji! Po wszystkim dokładnie przetestują Twój telefon, abyś mógł zachować pewność, że wszystko będzie działać dokładnie tak, jak należy!

  Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
   
  ©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple