iPhone XS wolno chodzi

  • [kleo_icon icon=”user-md” icon_size=”large”]Darmowa diagnoza powstałych uszkodzeń
  • [kleo_icon icon=”clock” icon_size=”large”]Czas naprawy od 2 godzin
  • [kleo_icon icon=”shield” icon_size=”large”]Gwarancja 6 miesięcy

[contact-form-7 id=”7553″ title=”Do napraw”]

Najnowszy iPhone Xs został wyposażony w masę najbardziej zaawansowanych podzespołów i wymyślnych funkcji. Złośliwi powiedzą nawet, że został nimi zdecydowanie przeładowany. W iPhonie Xs znajdziemy wszystkie rozwiązania stosowane obecnie w konkurencyjnych smartphonach, uzupełnione o gigantyczną ilość autorskich dodatków firmy Apple. Wiele z nich oferuje naprawdę zachwycające możliwości, ale zwiększa tym samym zapotrzebowanie urządzenia na energie i powoduje nadmierne obciążenie najważniejszych komponentów telefonu. Nic więc dziwnego, że iPhone Xs potrafi czasami zwolnić i nie działać tak sprawnie, jak świeżo po wyjęciu z opakowania. Na szczęście taka sytuacja nie oznacza jeszcze końca świata, ponieważ w smartphona zawsze można przywrócić do porządku. Na szczęście w serwisie MacWorks potrafimy postawić na nogi nawet taki telefon, z którym z pozoru już nic nie da się zrobić.

PODSTAWOWE INFORMACJE O USTERCE:

Spowolnienie działania iPhona Xs ma zazwyczaj podłoże systemowe. Ale to nie oznacza, że tylko takie. Bardzo często smartphone spowalnia, gdy w urządzeniu jest zainstalowanych zbyt wiele aplikacji lub gdy zbyt wiele programów jest uruchomionych w tym samym czasie. Przeciążenie systemu może być również spowodowane tym, że telefon zbyt długo nie był „odświeżany”, przez co nagromadziło się w nim zbyt wiele od dawna nieużywanych plików, które jedynie spowalniają działanie smartphonu. Ale może też zdąży się tak, że bateria iPhona Xs się zużyje. W takiej sytuacji urządzenie samodzielnie obniży swoją wydajność, aby nie doprowadzić do większego uszkodzenia baterii – jest to praktyka od lat stosowana przez firmę Apple, mimo wielu głosów krytyki ze strony niezadowolonych użytkowników. Na szczęście, bez względu na to, co odpowiada za spowolnienie działania Twojego iPhona Xs, zespół wykwalifikowanych specjalistów z serwisu MacWorks na pewno sobie z tym poradzi!

CO ZROBIĆ, JEŚLI IPHONE XS WOLNO DZIAŁA?

Wolno działającego iPhona Xs zazwyczaj udaje się naprawić bez potrzeby wychodzenia z domu. Zakładając oczywiście, że za wszystkim stoją wyłącznie problemy systemowe. W sytuacjach doraźnych zazwyczaj pomaga zwykle zresetowanie telefonu. Ale ono niestety nie reperuje telefonu permanentnie. Aby to zrobić, należy usunąć z pamięci wewnętrznej nieużywane aplikacje i niepotrzebne pliki. Warto ograniczać działanie aplikacji w tle i starać się nie korzystać z wielu aplikacji równocześnie. Te czynności powinny pomóc zwiększyć wydajności iPhona Xs, ale można zrobić coś jeszcze. Najlepiej jest przywrócić telefon do ustawień fabrycznych, ponieważ dzięki temu smartphone powróci do takiego stanu, w jakim był świeżo po wyjęciu z pudełka – w pełni zoptymalizowany i niezawodny. Tylko należy pamiętać, aby przed takim czyszczeniem zrobić kopię wszystkich niezbędnych danych znajdujących się w telefonie! W przeciwnym razie zostaną one usunięte, a ich odzyskanie okaże się niemożliwe.

NAPRAWA W NASZYM SERWISIE:

Próby przyspieszenia iPhona Xs są czymś, z czym nasi serwisanci spotykają się praktycznie codziennie. A jako że mają już wieloletnie doświadczenie w dokonywaniu podobnych napraw, radzą sobie z tym znakomicie. Gdy tylko trafia do nich telefon, poddają go dokładnej diagnozie. Ustalają, czy za wszystkie problemy odpowiada wyłącznie oprogramowanie, czy może jest to większa usterka sprzętowa. Gdy już to ustalą, przy pomocy specjalistycznych narzędzi zabierają się do naprawy, aby doprowadzić Twojego iPhona Xs do stanu, jakiego można wymagać po tam wyrafinowanym smartphonie. Po skończeniu wszystkich czynności szczegółowo testują urządzenie, a na dokonane przez siebie naprawy udzielają kilku miesięcy gwarancji. Dzięki temu masz pewność, że gdyby z Twoim iPhonem Xs działo się coś złego, zawsze możesz wrócić do serwisu MacWorks!

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple