iPhone XS słabo trzyma baterie

Wymiana baterii iPhone X
  • [kleo_icon icon=”user-md” icon_size=”large”]Darmowa diagnoza powstałych uszkodzeń
  • [kleo_icon icon=”apple” icon_size=”large”]Montujemy oryginalnę części
  • [kleo_icon icon=”clock” icon_size=”large”]Czas naprawy od godziny
  • [kleo_icon icon=”shield” icon_size=”large”]Gwarancja 6 miesięcy

Zadzwoń do nas, aby dowiedzieć się o szczegóły.

[contact-form-7 id=”7553″ title=”Do napraw”]

Bateria zamontowana w najnowszym iPhonie Xs posiada 2658 mAh pojemności i – według zapewnień producenta – powinna wystarczyć na dodatkowe poł godziny intensywnego użytkowania w porównaniu z iPhonem X. Niestety, zapewnienia producenta nie zawsze pokrywają się z rzeczywistością. Udoskonalone podzespoły wymagają większego zapotrzebowania energetycznego, przez co iPhonowi Xs jest w tym zakresie wyjątkowo ciężko dogodzić. Jeśli bateria w Twoim iPhonie Xs zachowuje się nie tak, jak byś tego oczekiwał, skontaktuj się z serwisem MacWorks, a nasi wykwalifikowani serwisanci bez wątpienia znajdą rozwiązanie tego problemu!

PODSTAWOWE INFORMACJE O USTERCE:

Urządzenia mobilne firmy Apple nigdy nie słynęły z wysokiej jakości baterii, przez co urządzenia szybko się rozładowują, a samo ogniwo zużywa się w zawrotnym tempie – z każdym kolejnym ładowaniem zmniejsza się żywotność baterii. Dodatkowo, istotny wpływ na czas pracy iPhona Xs na jednym ładowaniu mają także nasze przyzwyczajenia związane z jego użytkowaniem – ilość zainstalowanych aplikacji, wykorzystywane sieci bezprzewodowe czy nawet sposób ładowania telefonu. Problemem mogą być też błędy w oprogramowaniu, które zmuszają baterię telefonu do wzmożonego wysiłku. Bez względu na przyczynę, jeśli bateria w Twoim iPhonie Xs zachowuje się nie tak jak byś tego oczekiwał, skontaktuj się z serwisem MacWorks, a nasi wykwalifikowani serwisanci bez wątpienia znajdą rozwiązanie tego problemu!

CO ZROBIĆ, JEŚLI BATERIA IPHONA XS NIE DZIAŁA JAK POWINNA?

Jeśli bateria w Twoim iPhonie Xs działa niesatysfakcjonująco, przed wizytą w naszym serwisie możesz spróbować samodzielnie naprawić swoje urządzanie. Na początku ustaw automatyczne podświetlenie ekranu, ponieważ to właśnie wyświetlacz pochłania najwięcej energii w prawie każdym smartphonie. Jeśli aktualnie z nich nie korzystasz, staraj się wyłączać sieci bezprzewodowe takie jak: Wi-Fi, Bluetooth, GPS i NFC – pomoże to wydłużyć pracę urządzenia. Wyłączaj wszystkie programy działające w tle i gdy to tylko możliwe, korzystaj z trybu oszczędzania baterii. Jeśli nawet to nie pomoże, możesz spróbować zresetować iPhona Xs do ustawień fabrycznych – tylko pamiętaj o wykonaniu kopii niezbędnych danych!

NAPRAWA W NASZYM SERWISIE:

Jeśli wszystkie opisane wyżej zalecenia nie przyniosły oczekiwanego efektu, najprawdopodobniej oznacza to, że bateria w Twoim iPhonie Xs kwalifikuje się do wymiany. Jeśli nie wiesz, jak wykonać ją samodzielnie, zachęcamy do skorzystania z usług serwisu MacWorks – jest to o wiele bezpieczniejsze rozwiązanie! Nasi wykwalifikowani serwisanci od lat naprawiają różnorodne urządzenia firmy Apple, więc posiadają w tym olbrzymie doświadczenie. Wymiana baterii w Twoim iPhonie Xs nie będzie dla nich rządnym wyzwaniem, ponieważ użyją do niej specjalistycznego sprzętu i oryginalnych podzespołów. Po wszystkim dokładnie przetestują Twój telefon, aby upewnić się, że od teraz będzie sprawował się bez zarzutu. Ale to nie wszystko, bo na wymianę baterii w iPhonie Xs udzielamy 6 miesięcy gwarancji, abyś miał pewność, że wszystko zostało zrobione najlepiej jak to tylko możliwe!

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple