iPhone XS problemy z zasięgiem

 • [kleo_icon icon=”user-md” icon_size=”large”]Darmowa diagnoza powstałych uszkodzeń
 • [kleo_icon icon=”clock” icon_size=”large”]Czas naprawy od 2 godzin
 • [kleo_icon icon=”shield” icon_size=”large”]Gwarancja 6 miesięcy

  22 506 50 12

  Prawdą jest, że najnowszego Apple iPhona Xs wyposażono w ogromną ilość standardów sieci bezprzewodowych. Wielość obsługiwanych pasm sieci EDGE, HSPA+ czy LTE ma za zadanie zapewnić nam stały kontakt ze światem – nawet w najodleglejszych zakątkach globu. Na dodatek, iPhone Xs jaki pierwszy telefon w historii marki obsługuje technologię Dual SIM, a także jako jeden z pierwszych smartphonów na świcie jest w stanie obsłużyć karty eSIM. Niestety, nowatorskie technologie mają to do siebie, że lubią się psuć. Nie inaczej jest z iPhonem Xs, który potrafi gubić zasięg nawet w centrum miasta. W takiej sytuacji pozostajemy częściowo bezradni, ponieważ nie jesteśmy w stanie z nikim się skontaktować, ani nawet spróbować znaleźć rozwiązanie problemu w Internecie. Jeśli jesteś w takiej sytuacji i właśnie szukasz pomocy, zapraszamy Cię do serwisu MacWorks, który specjalizuje się w naprawach sprzętu z logo nadgryzionego jabłka!

  PODSTAWOWE INFORMACJE O USTERCE:

  Problemy z zasięgiem i brak możliwości połącznia się z siecią to jedne z problemów, które najczęściej spotykają posiadaczy iPhona Xs. Powodów takiego stanu rzeczy może być kilka, a diagnozy nie ułatwia nowatorski standard eSIM, który dopiero co pojawił się na rynku. Często zdarza się, że za gubienie zasięgu odpowiadają problemy systemowe – komunikacja między smartphonem a kartą SIM zostaje zakłócona, przez co telefon nie łączy się z siecią. Dodatkowo, zastosowanie standardu eSIM wcale nie ułatwia sprawy, ponieważ nowa technologia nie jest jeszcze w 100% dopracowana i może stwarzać problemy. Za gubienie zasięgu przez iPhona Xs może również odpowiadać fizyczne uszkodzenia gniazda SIM w smartphonie (choć dzieje się to naprawdę rzadko), zestawu anten okalających urządzenie, a także uszkodzenie samej karty SIM. Wtedy wszystkiemu winny jest Twój operator, a smartphonowi na szczęście nic nie dolega. Bez względu na źródło problemu, specjaliści z serwisu MacWorks zrobią wszystko, aby Twój iPhone Xs przestał tracić zasięg sieci komórkowej!

  CO ZROBIĆ, JEŚLI IPHINE XS GUBI ZASIĘG?

  Przed pojawieniem się w naszym serwisie warto samodzielnie sprawdzić, czy to aby na pewno sam smartphone odpowiada za problemy z zasięgiem. Na początku zresetuj telefon lub włącz i wyłącz w nim tryb samolotowy. Pozwoli to iPhonowi Xs na nowo zalogować się do sieci i być może problem zostanie rozwiązany. Warto również zaktualizować oprogramowanie iPhona Xs do najnowszej dostępnej wersji, bo być może dzięki temu uda się zniwelować wszystkie kłopoty pojawiające się podczas korzystania ze smartphona. Ważne jest również, aby sprawdzić działanie karty SIM. Wyciągnij ją z uprzedzania i po chwili włóż ponownie – być może karta nieznacznie poruszyła się w obrębie slotu i przestała kontaktować. Możesz też włożyć ją do innego urządzenia, aby upewnić się, czy działa prawidłowo. Ale jeśli i to nie pomoże, najprawdopodobniej telefonem będą musieli zająć się specjaliści, którzy odkryją powód usterki i skutecznie go wyeliminują.

  NAPRAWA W NASZYM SERWISIE:

  W serwis MacWorks pracuje zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu różnorodnych urządzeń firmy z Cupertino. Dzięki temu naprawa Twojego iPhona Xs nie będzie dla nich prawie żadnym wyzwaniem. Serwisowanie smartphonu dotkniętego problemami z zasięgiem rozpoczną od bardzo szczegółowej diagnozy, która pozwoli ustalić, dlaczego telefon nie działa prawidłowo. Następnie przystąpią do jego naprawy, gdzie bez względu na rodzaj usterki będą korzystali jedynie z profesjonalnych narzędzi i oryginalnych podzespołów. Po zakończeniu naprawy jeszcze raz dokładnie przetestują telefon, aby upewnić się, że wszystko się udało. Aby Ci to zagwarantować, na cały proces udzielamy kilkumiesięcznej gwarancji. Więc jeśli Twój iPhone Xs ma problemy z zasięgiem, zawsze możesz liczyć na pomoc fachowców z serwisu MacWorks!

  Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
   
  ©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple