iPhone XS nie działa Wi-Fi

iPhone XS nie działa WiFi

  • [kleo_icon icon=”user-md” icon_size=”large”]Darmowa diagnoza powstałych uszkodzeń
  • [kleo_icon icon=”clock” icon_size=”large”]Czas naprawy od 2 godzin
  • [kleo_icon icon=”shield” icon_size=”large”]Gwarancja 6 miesięcy

[contact-form-7 id=”7553″ title=”Do napraw”]

iPhone Xs, jak przystało na najnowsze urządzenie mobilne firmy Apple – naszpikowane jest najbardziej zaawansowanymi podzespołami, w tym modułami łączności. Poza niezwykle precyzyjnymi modułami zapewniającymi połącznie LTE, Bluetooth, GPS i NFC, iPhone Xs posiada także modem Wi-Fi (v802.11 a/b/g/n/ac) działający w częstotliwościach 2,4 i 5 GHz. Jest on jednym z najbardziej niezbędnych podzespołów iPhona Xs, ponieważ w dzisiejszych czasach używanie smartphona bez możliwości podłączenia go do Internetu praktycznie mija się z celem. Niestety, sytuacje w których iPhone Xs nie chce łączyć się z siecią WiiFi, nie należą do rzadkości. Dlatego jeśli taka przypadłość dotknęła i Twój telefon, konieczna może być pomoc specjalistów z serwisu MacWorks. Ich wieloletnie doświadczenie sprawi, że Twój telefon szybko zacznie działać jak nowy!

PODSTAWOWE INFORMACJE O USTERCE:

Jeśli iPhone Xs nie widzi sieci WiFi, najprawdopodobniej jest to spowodowane jednym z dwóch podstawowych czynników. Pierwszym (i zdecydowanie bardziej powszechnym) są problemy natury systemowej. W oprogramowaniu może występować błąd, przez który iPhone Xs nie widzi sieci WiFi, nie chce się z nią połączyć lub systematycznie zrywa połącznie. Tego typu usterki są łatwiejsze i szybsze w naprawie, ale to nie zawsze one są problemem. Wszystkiemu winne mogą być także problemy natury sprzętowej – np. z samym modułem odpowiedzialnym za łączności bezprzewodowe lub z antenami. Taka sytuacja może wystąpić w wyniku silnego upadku lub uderzenie telefonu. Jego wewnętrzne podzespoły mogą fizycznie ucierpieć, przez co nie będą w stanie zapewnić sprawnego działania smartphonu. Na szczęście, bez względu na to, co jest przyczyną usterki, nasi doświadczeni pracownicy wyeliminują problem w najkrótszym możliwym terminie!

CO ZROBIĆ, JEŚLI IPHONE XS NIE WIDZI SIECI WIFI?

Jeśli Twój iPhone Xs nie widzi sieci WiFi, przed pojawieniem się w naszym serwisie możesz wykonać kilka czynności, które być może postawią Twój smartphone na nogi. Przede wszystkim uruchom telefon ponownie – mimo że jest to bardzo podstawowa czynność, wiele osób zupełnie o niej nie myśli. Być może już to zneutralizuje wszystkie problemy. Ale jeśli to nie pomoże, spróbuj zaktualizować oprogramowanie iPhona Xs do najnowszej możliwej wersji – być może nie tylko Ty zmagasz się z takim problemem, a Apple przy pomocy niewielkiej aktualizacji skutecznie go wyeliminowało. Jeśli to wszystko nie poskutkuje, przywróć ustawienia fabryczne w swoim smartphonie – być może kompletne czyszczenie sprawi, że wszystkie problemy zniknął. Tylko nie zapominaj o wcześniejszym wykonaniu kopii zapasowej wszystkich danych znajdujących się w urządzeniu! Ale jeśli i to nie przyniesie spodziewanego efektu, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia serwisu MacWorks!

NAPRAWA W NASZYM SERWISIE:

Jeśli zrobiłeś wszystko, o czym pisaliśmy powyżej, a Twój iPhone Xs w dalszym ciągu nie widzi sieci WiFi lub nie chce się z nią połączyć, zachęcamy do pojawienia się w naszym serwisie! Już od kilku lat specjalizujemy się w serwisowaniu sprzętów firmy Apple, więc naprawa najnowszego iPhona Xs nie będzie dla nas nawet najmniejszym problemem. Gdy tylko dostarczysz nam swoje urządzenie, zespół doświadczonych techników skrupulatnie go zdiagnozuje, aby ustalić, co stało się winowajcą wszystkich problemów. Gdy już to odkryją, błyskawiczne przystąpią do naprawy iPhona Xs, do której użyją oryginalnych podzespołów i sprzętu najwyższej jakości. Po wszystkim jeszcze raz dokładnie przetestują Twojego smartphona, aby upewnić się, że żadne problemy z WiFi w iPhonie Xs już nie występują. Co więcej, na całą naprawę udzielą 6 miesięcy gwarancji, więc jeśli z Twoim telefonem dzieje się coś niedobrego, jak najszybciej skontaktuj się z serwisem Mac Works!

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple