iPhone XS nię ładuję baterii

Wymiana baterii iPhone X
 • [kleo_icon icon=”user-md” icon_size=”large”]Darmowa diagnoza powstałych uszkodzeń
 • [kleo_icon icon=”apple” icon_size=”large”]Montujemy oryginalnę części
 • [kleo_icon icon=”clock” icon_size=”large”]Czas naprawy od godziny
 • [kleo_icon icon=”shield” icon_size=”large”]Gwarancja 6 miesięcy

Zadzwoń do nas, aby dowiedzieć się o szczegóły.

  22 506 50 12

  Najnowszy iPhone Xs posiada baterię o pojemności 2658 mAh, która może być ładowana bezprzewodowo lub za pomocą autorskiego złącza Lightning. Niestety, często zdarza się, że któryś z tych elementów zawodzi, przez co naładowanie – a co za tym idzie używanie – telefonu może się okazać niemożliwe. Zazwyczaj bardzo trudno jest samodzielnie ustalić, który element stał się winowajcą wszystkich problemów. Dlatego jeśli Twój Apple iPhone Xs nie chce się ładować, serdecznie zapraszamy do złożenia wizyty w serwisie MacWorks, w którym zrobimy wszystko, aby błyskawicznie znaleźć rozwiązanie Twojego problemu!

  PODSTAWOWE INFORMACJE O USTERCE:

  Powodów, przez które iPhone Xs nie chce się ładować, może być bardzo wiele. Przede wszystkim mogło dojść do uszkodzenia (zużycia się) baterii, która utraciła możliwość magazynowania prądu. Jest to najpopularniejsza, ale nie jedyna przyczyna problemów z ładowaniem iPhona Xs. W tym modelu bardzo często dochodzi także do uszkodzenia gniazda ładowania Lightning, które w wyniku mocnego szarpnięcia za kabel czy nawet niewłaściwego trzymania telefonu podczas ładowania, mogło zostać wyrwane lub naderwane. W takiej sytuacji ładowarka nie ma możliwości przesyłania prądu do baterii, ponieważ złącze ładowania przestaje działać. Warto też wspomnieć o możliwych problemach natury systemowej, które w wyniku jakiegoś błędu oprogramowania nie zauważają podpiętego kabla ładowania Lightning – choć takie usterki zdarzają się stosunkowo rzadko, to okazują się być najłatwiejszymi w naprawie.

  CO ZROBIĆ, JEŚLI IPHONE XS NIE CHCE SIĘ ŁADOWAĆ?

  Jeśli Twój iPhone Xs nie chce się ładować, zachęcamy do wizyty w serwisie MacWorks, w którym nasi doświadczeni technicy w najszybszym możliwym czasie profesjonalnie zdiagnozują Twój smartphone i zaproponują sposób jego naprawy. Ale zanim osobiście się u nas pojawisz, jest kilka rzeczy, które możesz zrobić samodzielnie, aby spróbować uratować najnowsze „dziecko” firmy z Cupertino. Przede wszystkim sprawdź, czy ładowarka oraz kabel ładowania Lightning nie są uszkodzone – przerwane lub pokryte czarnym osadem. Być może to zepsute akcesoria są winowajcą wszystkich problemów. Jeśli to nie pomoże, spróbuj ostrożnie wyczyścić gniazdo ładowania z kurzu i innych brudów – często to one blokują prawidłowe podłączenie kabla ładowania. Możesz również spróbować zaktualizować oprogramowanie telefonu, aby wykluczyć systemowe problemy z urządzeniem.

  NAPRAWA W NASZYM SERWISIE:

  Ale jeśli wszystkie wyżej opisane rady nie przynoszą żadnego rezultatu, najlepiej będzie udać się do naszego serwisu. W MacWorks już od wielu lat zajmujemy się profesjonalnym serwisowaniem sprzętów firmy Apple, dzięki czemu nie skrywają one już przed nami żadnych tajemnic. Nasi wyszkoleni serwisanci w najszybszym możliwym tempie zdiagnozują Twojego iPhona Xs i bezsprzecznie stwierdzą, z jakiego powodu nie chce się ładować. Bez względu na to, co będzie przyczyną usterki, nasi technicy szybko ją zneutralizują. Wymienią baterię lub uszkodzone gniazdo ładowania Lightning w iPhonie Xs, a jeśli będzie to koniecznie, wgrają nową wersję oprogramowania. Wszystkich napraw dokonają przy użyciu profesjonalnego sprzętu i najwyższej jakości podzespołów, aby naprawa przebiegła bez zbędnych komplikacji. Dodatkowo, na wszystkie usługi udzielamy 6 miesięcy gwarancji, więc bez względu na powód, przez który Twój iPhone Xs nie chce się ładować, możesz być pewny, że po wizycie w serwisie MacWorks Twój telefon będzie działał jak nowy!

  Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
   
  ©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple