iPhone XS nie gaśnie ekran przy rozmowie

  • [kleo_icon icon=”user-md” icon_size=”large”]Darmowa diagnoza powstałych uszkodzeń
  • [kleo_icon icon=”clock” icon_size=”large”]Czas naprawy od 2 godzin
  • [kleo_icon icon=”shield” icon_size=”large”]Gwarancja 6 miesięcy

[contact-form-7 id=”7553″ title=”Do napraw”]

Jedną z najbardziej charakterystycznych cech nowego iPhona Xs jest niewielkie wcięcie w górnej części wyświetlacza – jest to tak zwany notch. Pozwala on ukryć istotne podzespoły urządzenia (głośnik, przedni aparat, czujniki odpowiedzialne za technologię Face ID, a także czujnik zbliżeniowy) w taki sposób, aby ekran iPhona Xs mógł zajmować jak największą część przedniego panelu. Te ukryte podzespoły pełnią bardzo ważne funkcje dla prawidłowego działania smartphonu. Czujnik zbliżeniowy dla przykładu ułatwia odblokowywanie i zablokowywanie telefonu. Zapobiega uruchomieniu się wyświetlacza, gdy trzymamy telefon ukryty w kieszeni i wyłącza go, gdy przykładami telefon do ucha w czasie rozmowy. W przeciwnym razie przypadkowo dochodziłoby do ciągłego rozłączania się naszych połączeń. Niestety, czujnik zbliżeniowy iPhona XS czasami potrafi się zepsuć, a jego naprawa dla większości ludzi okaże się wyzwaniem nie do pokonania. Na szczęście w takich sytuacjach pomagamy my, specjaliści z serwisu MacWorks!

PODSTAWOWE INFORMACJE O USTERCE:

Sytuacje, w których wyświetlacz iPhona Xs nie chce się włączać, a jego czujnik zbliżeniowy ulega uszkodzeniu, na szczęście należą do rzadkości. Do usterki może dojść na dwa sposoby. Pierwszym z nich są problemy z oprogramowaniem – system iPhona Xs może działać wadliwie i nie przetwarzać prawidłowo danych przekazywanych przez czujnik lub po prostu czujnik może być nieprawidłowo skalibrowany. Ale za problemy może też odpowiadać fizyczne uszkodzenie czujnika zbliżeniowego w iPhonie Xs – powstałe na przykład w wyniku silnego uderzenia lub zerwania się taśmy łączącej czujnik z płytą główną urządzenia. W takim przypadku telefon nigdy nie będzie działał dobrze, a ekran w smartphonie będzie mógł się uruchomić w najmniej odpowiednim momencie. Dlatego jeśli masz już dość wadliwego czujnika zbliżeniowego w swoim iPhonie Xs, skontaktuj się z serwisem MacWorks, a my zrobimy wszystko, żeby Ci pomóc!

CO ZROBIĆ, JEŚLI CZUJNIK ZBLIŻENIOWY NIE DZIAŁA?

Jeśli czujnik zbliżeniowy w Twoim iPhonie Xs odmawia posłuszeństwa, przed pojawieniem się w naszym serwisie możesz spróbować naprawić go samodzielnie. Jeśli problemem są kwestie systemowe, istnieje spora szansa, że uda Ci się naprawić swój telefon bez wychodzenia z domu. Na początku uruchom smartphone ponownie – jest to prawie prozaiczna czynność, ale wielu z nas często o tym zapomina. Następnie zaktualizuje oprogramowanie iPhona Xs do najnowszej wersji, być może problemy z czujnikiem zbliżeniowym nie dotyczą tylko Ciebie, a Apple przy pomocy stosownej aktualizacji już rozwiązał problem. Jeśli i to nie pomaga, a masz w swoim smartphonie zamontowane dodatkowe szkło ochronne na wyświetlaczu, postaraj się je usunąć. Być może to właśnie ono zakłóca prawidłowe działanie czujnika zbliżeniowego w iPhonie Xs. Jeśli to wszytko nie pomaga, możesz jeszcze spróbować przywrócić w telefonie ustawienia fabryczne, lub po prostu przynieś go do nas, a my się nim profesjonalnie zajmiemy!

NAPRAWA W NASZYM SERWISIE:

Jeśli dostarczasz nam iPhona Xs z niesprawnym czujnikiem zbliżeniowym, którego wyświetlacz nie będzie sam się wygłaszał w odpowiednich momentach, na początku drobiazgowo go zdiagnozujemy. W serwisie MacWorks już od wielu lat zajmujemy się naprawą wyłącznie sprzętów firmy Apple, więc możesz mieć pewność, że żadna usterka nie umknie naszej uwadze. Po diagnozie, wykonanej przez zespół naszych doświadczonych techników, szybko przystąpimy do naprawy, aby być w stanie oddać Ci sprawny telefon w najkrótszym możliwym terminie. Naprawy uszkodzonego czujnika zbliżeniowego w iPhonie Xs nasi fachowcy dokonają przy użyciu oryginalnych podzespołów i profesjonalnych narzędzi naprawczych, a na cały proces udziela 6 miesięcy gwarancji. Wszystko po to, abyś był w pełni usatysfakcjonowany z naprawy w serwisie MacWorks i miał pewność, że możesz wrócić do nas z każdym problemem!

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple