iPhone XS nie działa kamera

  • [kleo_icon icon=”user-md” icon_size=”large”]Darmowa diagnoza powstałych uszkodzeń
  • [kleo_icon icon=”clock” icon_size=”large”]Czas naprawy od 2 godzin
  • [kleo_icon icon=”shield” icon_size=”large”]Gwarancja 6 miesięcy

[contact-form-7 id=”7553″ title=”Do napraw”]

Aparaty zamontowane w najnowszym iPhonie Xs są tak dobre, że w większości przypadków bez problemu mogą zastąpić duże aparaty cyfrowe. Dwie główne soczewki zostały ładnie wkomponowane w plecki telefonu i pozwalają na wykonywanie o rozdzielczości 12 Mpix. Jedną z niech jest szerokokątny obiektyw z przysłoną ƒ/1.8, a druga to teleobiektyw z przysłoną ƒ/2.4, dzięki któremu możemy wykonywać zdjęcia z podwójnym zoomem optycznym. Nowoczesne podzespoły doskonale współgrają z autorskim oprogramowaniem, do którego można zaliczyć między innymi nowatorski tryb portretowy czy autofokus z funkcją Focus Pixels. iPhone Xs poza wysokiej jakości zdjęciami jest również w stanie wykonywać przepiękne filmy w rozdzielczości 4K. Do tego dochodzą takie funkcje jak optyczna stabilizacja obrazu czy nagrywanie filmów w zwolniony tempie, co czyni iPhona Xs niekwestionowanym królem mobilnej fotografii. Dodatkowo, żeby obiektywy aparatów nie zostały łatwo zniszczone, oba zabezpieczone są warstwą niezwykle odpornego na zarysowania szafirowego szkła. Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze przedni aparat TrueDepth o rozdzielczości 7 Mpix, który idealnie nadaje się do wykonywania grupowych selfie. Obsługuje on większość systemowych rozwiązań głównego aparatu, dzięki czemu obie kamery świetnie się uzupełniają. Niestety, czasami może zdarzyć się sytuacja, w której któryś z aparatów iPhona Xs ulegnie uszkodzeniu, a jego samodzielna napraw może okazać się niewykonalna. W takich sytuacjach zachęcamy do skorzystanie z pomocy serwisu MacWorks, w którym wszystkie problemy doskwierające Twojemu telefonowi zostaną skutecznie wyeliminowane!

PODSTAWOWE INFORMACJE O USTERCE:

Problemy z aparatem w iPhonie Xs mogą się przejawiać na wiele sposobów. Czasami aplikacja aparatu wyświetla błędy, działa ociężale, nie reaguje na polecenia lub w ogóle nie chce się włączyć – telefon zachowuje się, jakby w jego wnętrzu nie było zamontowanego modułu kamery. Czasami też aplikacja sprawuje się bez zarzutu, ale wykonywane przez nią zdjęcia są złej jakości – zamazane, nieostre, z przekłamaną kolorystyką itp. Winę za to mogą ponosić dwie kwestie. Pierwszą z nich jest wadliwe oprogramowanie (system lub sterowniki aparatu), przez które aplikacja nie funkcjonuje prawidłowo lub nie jest w stanie sprawnie przetworzyć obrazu przekazywanego przez kamery. Ale za problemy może również odpowiadać fizyczne uszkodzenie matrycy aparatu, taśmy lub innego podzespołu odpowiadającego za sprawne funkcjonowanie kamery w iPhonie Xs – powstałe na przykład na skutek silnego uderzenia czy upadku z dużej wysokości. W takiej sytuacji jedyną możliwą naprawą jest wymiana całego modułu aparatu iPhona Xs. Nie jest to proces łatwy do samodzielnego wykonanie, ale dla techników z serwisu MacWorks nie będzie on stanowił najmniejszego problemu!

CO ZROBIĆ, JEŚLI APARAT NIE DZIAŁA?

Jeśli aparat Twojego iPhona Xs odmawia posłuszeństwa, przed pojawieniem się w naszym serwisie możesz spróbować na własną rękę przywrócić go do życia. Oczywiście, jeśli problemem okaże się kwestia sprzętowa, taka próba zakończy się niepowodzeniem, ale jeśli to oprogramowanie okaże się stanowić problem, być może uda Ci się uniknąć wizyty w naszym serwisie! Na początku zresetuj telefon – mimo że na ogół jest to czynność podstawowa, wiele osób w sytuacji stresowej zupełnie o tym zapomina. Jeśli to nie pomaga, spróbuj zaktualizować oprogramowanie iPhona Xs do najnowszej możliwej wersji – być może taki problem nie dotyczy tylko Ciebie, a inżynierowie z firmy Apple już sobie z nim poradzili wydając stosowną łatkę systemu. Jeśli i to nie pomoże, możesz spróbować przywrócić swój telefon do ustawień fabrycznych – urządzenie uruchomione zupełnie „na świeżo” często potrafi zapomnieć o trapiących go wcześniej problemach. Tylko pamiętaj, żeby wykonać zawczasu kopię wszystkich potrzebnych Ci danych! Ale jeśli i to nie pomoże, fachowa ręka naszych doświadczonych techników może okazać się niezbędna, żeby aparat w Twoim iPhonie Xs na nowo zaczął działać!

NAPRAWA W NASZYM SERWISIE:

Jeśli wszelkie próby naprawy aparatu w iPhone Xs nie przyniosą rezultatu, jak najszybciej odwiedź serwis MacWorks! Nasi wykwalifikowani serwisanci od lat specjalizują się w naprawianiu różnorodnych urządzeń firmy z Cupertino. Dzięki temu nabrali w tym ogromnego doświadczenia i w chwili obecnie żadnej usterce nie uda się ich pokonać. Do naprawy Twojego urządzenia podejdą w pełni profesjonalnie i na początku dokładnie je zdiagnozują, aby bezsprzecznie ustalić, co wymaga naprawy. Następnie, przy użyciu oryginalnych podzespołów i specjalnie zaprojektowanych do tego sprzętów, zreperują uszkodzony aparat (lub aparaty) w Twoim iPhonie Xs. Dokonają tego w najkrótszym możliwym czasie, przy zachowaniu pełnej staranności swojej pracy. Aby to potwierdzić, na koniec jeszcze raz szczegółowo przetestuje Twojego smartphone, używając do tego specjalistycznego oprogramowania. Co istotne, na cały proces naprawy aparatu w iPhonie Xs udzielimy 3 miesięcy gwarancji, abyś miał pewność, że w razie jakichkolwiek problemów w serwisie MacWorks zawsze będziesz mógł otrzymać profesjonalną pomoc!

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple