iPhone XS nie działa głośnik

  • [kleo_icon icon=”user-md” icon_size=”large”]Darmowa diagnoza powstałych uszkodzeń
  • [kleo_icon icon=”clock” icon_size=”large”]Czas naprawy od 2 godzin
  • [kleo_icon icon=”shield” icon_size=”large”]Gwarancja 6 miesięcy

[contact-form-7 id=”7553″ title=”Do napraw”]

iPhone Xs, jak przystało na najnowszego smartphona firmy Apple, został wyposażony w najnowocześniejsze dostępne na rynku podzespoły. Dotyczy to również jego głośników: tego odpowiadającego za rozmowy głosowe (umiejscowionego we wcięciu wyświetlacza) jaki i tego odpowiedzialnego za odtwarzanie muzyki (umiejscowionego na dolnej krawędzi). Oba głośniki są w stanie zapewnić użytkownikowi najwyższą jakość odtwarzanego dźwięku, ale i oba te głośniki potrafią odmówić posłuszeństwa. Jeśli się zepsują, iPhone Xs znacząco starci na swojej użyteczności. W takiej sytuacji konieczna będzie ich naprawa, która może się okazać niezwykle skomplikowana i grożącą jeszcze większymi uszkodzeniami, jeśli zostanie wykonywana przez osoby niedoświadczone. Na szczęście naprawy głośników w iPhonie Xs można dokonać w serwisie MacWorks, gdzie zespół wykwalifikowanych ekspertów otoczy Twój smartphone należytą opieką!

PODSTAWOWE INFORMACJE O USTERCE:

Problematyczne działanie głośników w iPhonie Xs nie jest niczym niespotykanym. Usterka ta przytrafia się dosyć często i może być spowodowana dwoma różnymi sytuacjami. Pierwszą z nich są problemy z oprogramowaniem telefonu, przez które system w ogóle nie przekazuje dźwięku do głośników lub przekazuje go w bardzo zniekształconej formie. Ale winą za niesprawne głośniki w iPhonie Xs można także obarczyć ich fizyczne uszkodzenie lub zapchanie. Dochodzi do tego na przykład podczas silnego upadku urządzenia, gdy jego wewnętrzne podzespoły zwyczajnie nie wytrzymują olbrzymiej siły, która oddziałuje na urządzenie. W takim przypadku żadne sztuczki systemowe nic nie pomogą, a jedynym sposobem naprawy iPhona Xs będzie wymiana głośników, którą można zlecić technikom z serwisu MacWorks!

CO ZROBIĆ, JEŚLI GŁOŚNIK NIE DZIAŁA?

Jeśli głośniki w Twoim iPhonie Xs odmawiają posłuszeństwa, na początku postaraj się ostrożnie je wyczyścić. Przez cały czas zbiera się wokół nich bród, który często blokuje wydobywający się z nich dźwięk. Następnie zresetuj swój telefon i spróbuj zaktualizować jego oprogramowanie do najnowszej możliwej wersji – iPhone Xs jest nowym urządzeniem, więc być może w jego oprogramowaniu znajdują się jakieś błędy fabryczne, które uniemożliwiają sprawne działanie głośników. Jeśli to nie pomoże, spróbuj jeszcze przywrócić telefon do ustawień fabrycznych. Ale zanim to zrobisz, pamiętaj o wcześniejszym wykonaniu kopii zapasowej wszystkich ważnych dla Ciebie danych! Jeśli i to nie okaże się skuteczne, najlepszym wyborem zostanie zwrócenie się o pomoc do specjalistów z MacWorks!

NAPRAWA W NASZYM SERWISIE:

Aby naprawić uszkodzone głośniki w iPhonie Xs należy posiadać ogromną wprawę i doświadczenie. Samodzielne próby naprawy niejednokrotnie kończą się jeszcze większymi usterkami, dlatego zachęcamy do przekazania swojego smartphonu technikom z serwisu MacWorks. Posiadają oni wieloletnie doświadczanie w serwisowania urządzanie firmy Apple, dlatego naprawa Twojego telefonu nie będzie dla nich problemem. Dokonają jej za pomocą specjalistycznych narzędzi i oryginalnych podzespołów, a na cały proces udzielą kilku miesięcy gwarancji. Dzięki temu będziesz miał pewność, że Twój smartphone został potraktowany w pełni profesjonalnie i że w każdej sytuacji będziesz mógł zaufać serwisantom z MacWorks. Pod koniec swojej pracy upewnią się, czy wszystko działa tak jak powinno i w najkrótszym możliwym czasie zwrócą Ci działającego iPhona Xs!

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple