iPhone XS grzeję się

 • [kleo_icon icon=”user-md” icon_size=”large”]Darmowa diagnoza powstałych uszkodzeń
 • [kleo_icon icon=”clock” icon_size=”large”]Czas naprawy od 2 godzin
 • [kleo_icon icon=”shield” icon_size=”large”]Gwarancja 6 miesięcy

  22 506 50 12

  iPhone Xs – najnowsze dzieło inżynierów z firmy Apple – jest urządzaniem naszpikowanym najnowszymi technologiami. Do jego konstrukcji zostały wykorzystane najbardziej wydajne podzespoły dostępne obecnie na rynku, a całość zamknięto w niewielkiej, stylowej obudowie. Oznacza to, że iPhone Xs ma ogromne zapotrzebowanie na energię, a co za tym idzie, często się nagrzewa. O ile w pewnym stopniu w takim zachowaniu nie ma nic nadzwyczajnego, bo wszystkie smartphony nagrzewają sie pod sporym obciążeniem, to gdy iPhone Xs zaczyna parzyć nas w dłonie, zaczyna się z nim dziać coś niedobrego. Nadmierne nagrzewanie się smartphonu może być oznaką jego poważnego uszkodzenia, więc gdy taka sytuacja dotyka Twój telefon, jak najszybciej skontaktuj się ze specjalistami z serwisu MacWorks!

  PODSTAWOWE INFORMACJE O USTERCE:

  Winą za przegrzewanie się iPhona Xs można obarczyć wiele czynników. Wszystkiemu winne może być używanie uszkodzonej lub nieoryginalnej ładowarki, która może tworzyć w urządzeniu zwarcia, które momentalnie zwiększają pobór mocy i podnoszą temperaturę urządzenia. Za zwarcia może odpowiadać także ciecz, która dostała się do środka telefonu. Uwaga! Żeby w urządzeniu znajdowała się ciecz, wcale nie musi dojść do całkowitego zalania telefonu. Czasami wystarczy pozostawienie go w łazience podczas gorącej kąpieli, aby najważniejsze komponenty iPhona Xs wchłonęły masę wilgoci. Co więcej, za problemy z przegrzewaniem może odpowiadać fizyczne uszkodzenie baterii lub innych wewnętrznych komponentów – np. w wyniku silnego upadku, nawet gdy uszkodzeniu nie uległy wyświetlacz ani tylna klapka. Za problem z przegrzewaniem może nawet odpowiadać wadliwe oprogramowanie, przez które urządzenie działa w sposób nieprawidłowe. Dlatego jeśli cokolwiek dzieje się z Twoim iPhonem Xs, jak najszybciej skontaktuj się z serwisem MacWorks!

  CO ZROBIĆ, JEŚLI IPHONE XS SIĘ PRZEGRZEWA?

  Zanim zwrócisz się po pomoc do naszych doświadczonych serwisantów, możesz spróbować rozwiązać problem nadmiernie grzejącego się iPhona Xs na własną rękę. Staraj się regularnie zamykać aplikacje działające w tlei wyłączać niepotrzebne siedzi bezprzewodowe (WiFi, Bluetooth, GPS i NFC), jeśli aktualnie z nich nie korzystasz. Takie działanie odciąży baterię Twojegu telefonu i przyczyni się mniej intensywnego obciążenia najważniejszych podzespołów. Dodatkkowo spróbuj zaktualizować oprogramowanie iPhona Xs do najnowszej wersji lub nawet przywrócić w urządzeniu ustawienia fabryczne. Jeśłi problem leży po stronie systemu, takie działanie powinno przywrócić telefon do stanu fabrycznego. Tylko pamiętaj, aby przed przywróceniem ustawień fabrycznych zrobić kopię najważniejszych danych znajdujących sie w telefonie! NAPRAWA W NASZYM SERWISIE: Jeśli powyższe rady nie przyniosły oczekiwanego skutku, a chcesz skutecznie wyeliminować problem z przegrzewaniem się iPhona Xs, jak najszybciej odwiedź serwis MacWorks! Dysponujemy zespołem kompetentnych specjalistów, którzy przeprowadzą szczegółową diagnostykę Twojego smartphona i ustalą, co jest powodem usterki. Bez względu na to, jak bardzo skomplikowana i wymagająca będzie naprawa, nasi serwisanci bez problemu sobie z nią poradzą. Użyją do niej profesjonalnych narzędzi, oryginalnych podzespołów, a na całą naprawę – bez względu na zakres prac – udzielą kilkumiesięcznej gwarancji. Po wszystkim wykonają szereg specjalistycznych testów, abyś odbierając od nas swojego iPhona Xs miał 100% pewnoiść, że od teraz będzie działał dokładnie tak, jak powinien!

  Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
   
  ©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple