Naprawa iPhone XS Max po zalaniu

  • [kleo_icon icon=”user-md” icon_size=”large”]Darmowa diagnoza powstałych uszkodzeń
  • [kleo_icon icon=”clock” icon_size=”large”]Czas naprawy od 2 godzin
  • [kleo_icon icon=”shield” icon_size=”large”]Gwarancja 6 miesięcy

[contact-form-7 id=”7553″ title=”Do napraw”]

W teorii najnowszy iPhone Xs Max spełnia różnnorodne normy wodoodporności, dzięki czemu możemy z nim spędzić w wodzie długi czas. W praktyce jednak nikt nie daje pewności, że iPhone Xs Max po kontakcie z cieczą nie przestanie prawidłowo funkcjonować. Wielokrotnie zdarzają się sytuacje, gdy klienci przychodzą do nas z zalanym smartphonem i nie są w stanie uwierzyć, że podzespoły urządzenia przeszły przez spotkanie bliskiego stopnia z cieczą. Mimo że firma Apple zapewnia, że iPhone Xs Max jest odporny na wnikanie do środka cieczy, to gwarancja producenta nie uwzględnia przypadków urządzeń po zalaniu. Nawet gdy do usterki doszło z winy producenta (na przykład w wyniku błędu fabrycznego), użytkownicy zostają zostawieni samym sobie. A naprawy iPhona Xs Max po zalaniu są jednymi z najtrudniejszych i najbardziej ryzykownych, ponieważ ich powodzenie zależy w dużej mierze od szczęścia i krótkiego czasu reakcji. Im szybciej smartphone zostanie poddany profesjonalnej naprawie, tym większa będzie szansa na jego odratowanie. Jeśli więc z Twoim iPhonem Xs Max zaczyna dziać się coś niepokojącego lub jesteś pewien, że doszło do jego zalania, jak najszybciej skontaktuj się z serwisem MacWorks, a nasi doświadczeni serwisanci zrobią wszystko, żeby postawić Twojego iPhona Xs Max na nogi!

CO ZROBIĆ, JEŚLI IPHONE XS MAX ZOSTAŁ ZALANY?

W przypadku urządzeń po zalaniu istnieje krótka lista czynności, które należy wykonać, aby zwiększyć szansę na szybką i udaną naprawę. Jeśli Twój iPhone Xs Max został zalany, należy go szybko wyłączyć i nie włączać ponownie – nawet na chwilę, żeby zobaczyć, czy działa. Tak samo nie należy podłączać go do ładownia, ponieważ może to doprowadzić do niebezpiecznego zwarcia. iPhona Xs Max należy pozostawić w suchym miejscu, aby woda mogła z niego wypłynąć i wyparować. Ale nie wolno telefonu ogrzewać suszarką lub zostawiać na kaloryferze, ponieważ może to spowodować jeszcze większe uszkodzenia. Tak samo nie powinno się telefonu rozkładać, żeby samodzielnie go osuszyć – to także powoduje ryzyko jeszcze większego uszkodzenia smartphonu. Najważniejsze jest to, aby jak najszybciej po zalaniu iPhona Xs Max przekazać go w ręce doświadczonych serwisantów. W serwisie MacWorks zrobimy wszystko, aby uratować Twój uszkodzony telefon!

NAPRAWA W SERWISIE MAC WORKS:

Nasi wykwalifikowani fachowcy nie raz mieli już do czynienia z iPhonami po zalaniu. Widywali telefony w różnym stanie, ale zawsze dawali z siebie wszystko, aby przywrócić telefon do życia. I tak też będzie z Twoim iPhonem Xs Max. Nasi serwisanci rozpoczną naprawę błyskawicznie, a ich pierwszym zadaniem będzie dokładne wyczyszczenie smartphonu w specjalnie do tego stworzonej myjce ultradźwiękowej. Usunie ona pozostałości wody znajdujące się w urządzeniu, a także wszystkie ślady pojawiającej się korozji. Następnie wykonamy niezwykle szczegółową diagnozę telefonu, aby ustalić, co konkretnie wymaga naprawy. Samej naprawy dokonamy przy użyciu specjalistycznych sprzętów i najwyższej jakości podzespołów, aby jakość serwisu pozostała na jak najwyższym poziomie. Po zakończeniu pracy nasi serwisanci jeszcze raz bardzo dokładnie przetestują Twojego iPhona Xs Max, aby upewnić się, że wszystkie problemy zostały skutecznie wyeliminowane. Dzięki ciężkiej pracy techników z serwisu MacWorks, na nowo będziesz mógł cieszyć się wszystkimi możliwościami oferowanymi przez iPhona Xs Max – nawet po zalaniu!

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple