Wymiana ekranu iPhone XS Max

iPhone XS ekran

[kleo_icon icon=”user-md” icon_size=”large”]Darmowa diagnoza powstałych uszkodzeń
[kleo_icon icon=”mobile” icon_size=”large”]Wymieniamy cały moduł wyświetlacza w iPhone XS
[kleo_icon icon=”apple” icon_size=”large”]Montujemy oryginalny ekran OLED.
[kleo_icon icon=”clock” icon_size=”large”]Czas naprawy od 2 godzin
[kleo_icon icon=”shield” icon_size=”large”]Gwarancja 6 miesięcy

  22 506 50 12

  Niedawno zaprezentowany iPhone Xs Max posiada ogromny wyświetlacz o wielkości 6,5 cala i rozdzielczość 2688 na 1242 pikseli. Jest to pierwszy tak duży smartphone firmy Apple z charakterystycznym wcięciem, który skrywa głośnik, aparat i zestaw rozmaitych czujników. Ekran wykonany w technologii OLED zajmuje prawie cały przedni panel i potrafi wyświetlać przepiękny obraz, który zdecydowanie deklasuje wszystkich swoich rywali. Niestety, ekran iPhona Xs Max nie jest niezniszczalny i wystarczy upadek z naprawdę nieznacznej wysokości, aby doszczętnie rozbić szklaną szybkę okalającą przedni panel. Takie uszkodzenie jest szczególnie bolesne, ponieważ ekran iPhona Xs Max jest bardzo specyficznie zaprojektowany. Wyświetlacz, digitizer (który odpowiada za przetwarzanie dotyku) i chroniąca je szybka stanowią jeden, nierozerwalnie połączony element. Dzięki temu udało się zapewnić lepszą jakość i mniejszą grubość całego panelu, ale uniemożliwiło to proste usunięcie ewentualnych usterek – nawet gdy została stłuczona jedynie szybka, i tak trzeba będzie wymienić cały przedni panel. Jeśli więc ekran w Twoim iPhonie Xs Max został uszkodzony, a nie chcesz ryzykować samodzielnej naprawy, jak najszybciej skontaktuj się z serwisem MacWorks, a my zrobimy wszystko, żebyś mógł na nowo korzystać ze swojego telefonu w jak najkrótszym czasie!

  CO ZROBIĆ, JEŚLI WYŚWIETLACZ NIE DZIAŁA?

  Zazwyczaj problemy ze sprawnym funkcjonowaniem ekranu w iPhonie Xs Max pojawiają się, gdy na telefon oddziałują bardzo duże siły (zazwyczaj gdy upadnie na ziemię lub w coś uderzy). Jeśli ekran w Twoim ekranie został doszczętnie rozbity, jedyną możliwością naprawy pozostaje wymiana go na nowy. Ale jeśli telefon nigdy Ci nie upadł i wyświetlacz jest cały, a mimo to nie działa prawidłowo (na przykłada czasami pojawiają się na nim pasy), być może uda Ci się usunąć usterkę samemu. Na początku zresetuj urządzenie i zaktualizuj jego oprogramowania do najnowszej możliwej wersji, być może to jakiś problem systemowy odpowiada za to, że telefon mam problem ze sprawnym przetwarzaniem obrazu. Ale jeśli i to nie pomoże, najprawdopodobniej cały panel został fizycznie uszkodzony – nawet jeśli nie widać tego na pierwszy rzut oka. W takiej sytuacji najprawdopodobniej tylko profesjonalny serwis będzie w stanie Ci pomóc i wymienić niesprawny wyświetlacz iPhona Xs Max na nowy.

  NAPRAWA W SERWISIE MAC WORKS:

  Jeśli zdecydujesz się przyjść do nas ze swoim niesprawnym iPhonem Xs Max, możesz mieć pewność, że pomożemy Ci w najkrótszym możliwym terminie! W serwisie MacWorks już od lat specjalizujemy się w naprawianiu sprzętów produkowanych przez firmę z Cupertino, przez co ich produkty nie skrywają przed nami żadnych tajemnic. Naprawa w naszym serwisie rozpocznie się od dokładnej diagnozy smartphonu, podczas której nasi technicy dokładnie zbadają jego stan techniczny i ustalą przyczynę usterki. Następnie przystąpią do naprawy, podczas której zastosują jedynie najwyższej jakości podzespoły i specjalistyczne narzędzia. Dzięki temu cały proces wymiany ekranu w iPhonie Xs Max przebiegnie szybko, sprawnie i z dbałością o nawet najmniejsze detale. Co ważne, na dokonaną przez nas naprawę udzielimy 6 miesięcy gwarancji. Dzięki temu będziesz miał pewność, że jeśli z Twoim iPhonem Xs Max kiedykolwiek będzie się działo coś złego, zawsze możesz liczyć na pomoc fachowców z serwisu MacWorks!

  Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
   
  ©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple