iPhone XS Max słabo trzyma baterie

Wymiana baterii iPhone X
  • [kleo_icon icon=”user-md” icon_size=”large”]Darmowa diagnoza powstałych uszkodzeń
  • [kleo_icon icon=”apple” icon_size=”large”]Montujemy oryginalnę części
  • [kleo_icon icon=”clock” icon_size=”large”]Czas naprawy od godziny
  • [kleo_icon icon=”shield” icon_size=”large”]Gwarancja 6 miesięcy

Zadzwoń do nas, aby dowiedzieć się o szczegóły.

[contact-form-7 id=”7553″ title=”Do napraw”]

Najnowszy iPhone Xs Max posiada baterię o pojemności 3180 mAh, co według zapewnień producenta powinno zapewnić do 1 godziny dłuższego użytkowania w porównaniu z iPhonem Xs. Zazwyczaj na początku bateria sprawuje się całkiem nieźle, ale z każdym kolejnym ładowaniem jej wytrzymałość się zmniejsza. Jest to spowodowane zużywaniem się sprzętu i zmniejszaniem się pojemności jego baterii. Ale za powstanie takiego stanu rzeczy odpowiadamy też my. Wykorzystując wszystkie możliwości telefonu i bardzo intensywne go używając, doprowadzamy do tego, że bateria w iPhonie XS Max nieustannie się rozładowuje. Ma na to wpływ nawet oprogramowanie zainstalowane na naszym smartphonie. Jako że Apple jest świadomy faktu, że produkowane przez nich baterie mają problem z wytrzymałością, wraz u upływem czasu wydajność urządzania jest systemowo obniżana, aby nie doprowadzić do kompletnego uszkodzenia baterii lub innych komponentów telefonu. Co oczywiste, takie postępowanie nie jest szczególnie lubiane przez konsumentów, więc gdy chcą, aby ich smartphone działał jak nowy, zmuszeni są wymienić baterię w iPhonie Xs Max na nową. Nie jest to łatwe zadanie, ale na szczęście w serwisie MacWorks bez trudu sobie z tym poradzimy!

CO ZROBIĆ, JEŚLI BATERIA NIE DZIAŁA?

Jeśli bateria w Twoim iPhonie Xs Max nie funkcjonuje tak, jakbyś tego oczekiwał, staraj się korzystać z telefonu jak najbardziej rozważnie. iPhone Xs Max wyposażony jest w masę różnego rodzaju sieci bezprzewodowych (WiFi, GPS, NFC, Bluetooth, LTE), które pochłaniają ogromne ilości energii. Więc jeśli któraś z nich nie jest Ci aktualnie niezbędna, postaraj się ją wyłączyć. Staraj się też nie utrzymywać działania wielu aplikacji włączonych w tle, ponieważ znacząco wpływa to na czas funkcjonowania iPhona Xs Max na jednym ładowaniu. Możesz także spróbować przywrócić w swoim smartphonie ustawienia fabryczne. Być może po całkowitym odświeżeniu oprogramowanie bateria zacznie działać jak powinna. Pamiętaj tylko, żeby przed takim resetem zrobić kopię zapasową wszystkich niezbędnych danych znajdujących się w telefonie – w przeciwnym razie mogą one zostać bezpowrotnie utracone! Ale jeśli uzyskany efekt w dalszym ciągu Cię nie zadowala, niezbędna może się okazać wymiana baterii w iPhonie Xs Max na nową. Tylko w ten sposób przywrócisz swój smartphone do stanu początkowego i sprawisz, żeby działał jak należy. Co prawda wymiana baterii w iPhonie Xs Max nie jest prostym zadaniem, ale doświadczeni technicy z serwisu MacWorks bez trudu sobie z nią poradzą!

NAPRAWA W SERWISIE MAC WORKS:

Nasz serwis już od wielu lat specjalizuje się w naprawach wyłącznie sprzętu pochodzącego od firmy Apple, dzięki czemu nasi technicy znają je wszystkie od podszewki. Wymianę baterii w iPhonie Xs Max rozpoczniemy od dokładnej diagnozy urządzenia, aby upewnić się, że to na pewno ogniwo zasilania jest winowajcą wszystkich problemów. Następnie nasz zespół przystąpi do naprawy, przy której wykorzysta jedynie oryginalne podzespoły i specjalistyczne narzędzia. Dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu naprawa zostanie wykonana bezbłędnie i w najszybszy możliwy sposób. Abyś nie miał wątpliwości co do jakości naszych usług, na wymianę baterii w iPhonie Xs Max udzielimy trzech miesięcy gwarancji, abyś w razie jakichkolwiek problemów zawsze miał pewność, że możesz do nas wrócić!

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple