iPhone XS Max nię ładuję baterii

Wymiana baterii iPhone X
 • [kleo_icon icon=”user-md” icon_size=”large”]Darmowa diagnoza powstałych uszkodzeń
 • [kleo_icon icon=”apple” icon_size=”large”]Montujemy oryginalnę części
 • [kleo_icon icon=”clock” icon_size=”large”]Czas naprawy od godziny
 • [kleo_icon icon=”shield” icon_size=”large”]Gwarancja 6 miesięcy

Zadzwoń do nas, aby dowiedzieć się o szczegóły.

  22 506 50 12

  Nowy iPhone Xs Max posiada ogromną baterię o pojemności 3180 mAh. Można ją ładować za pomocą typowej ładowarki i kabla Lightning lub bezprzewodowo za pośrednictwem wbudowanej technologii Qi, a w pełni naładowana bateria powinna wystarczyć na ponad dobę aktywnego użytkowania. Niestety, te zapewnienia rzadko kiedy znajdują odzwierciedlenie w rzeczywistości, a urządzenie wraz z upływem czasu funkcjonuje coraz krócej na jednym ładowaniu. Najprawdopodobniej dzieje się tak, ponieważ bateria zamontowana w iPhonie Xs Max wraz z każdym kolejnym ładowaniem coraz bardziej się zużywa. W skrajnych przypadkach dochodzi do tego, że urządzenie nie ma już nawet wystarczająco dużo energii, żeby się uruchomić. Ale czasami winę za to, że iPhone Xs Max nie chce się ładować ponosi uszkodzone gniazdo ładowania Lightning. Może się zdarzyć taka sytuacja, że nawet przy sprawnej baterii prąd nie jest w stanie dostać się do urządzenia, ponieważ blokuje go uszkodzone złącze. Na szczęście bez względu na to, co stoi za przyczyną usterki Twoi go iPhona Xs Max, w serwisie MacWorks zrobimy wszystko, żeby pomóc Ci w ekspresowym tempie!

  CO ZROBIĆ, JEŚLI IPHONE XS MAX SIĘ NIE ŁADUJE?

  Jeśli Twój iPhone Xs Max nie chce się ładować (a przez to także włączyć), nie masz zbyt dużego pola manewru. Ale zanim pojawisz się w naszym serwisie, możesz spróbować samemu przywrócić go do życia. Przede wszystkim upewnij się, czy ładowarka i kabel ładowania Lightning nie są uszkodzone – przerwane, nienaturalnie wygięte lub przepalone. Jeśli są w dobrym stanie technicznym, upewnij się, czy gniazdo ładowania zamontowane w smartphonie jest czyste – może się w nim znajdować kurz i różne paprochy, które skutecznie blokują przepływ prądu z ładowarki do telefonu. Najlepiej będzie, jeśli po prostu bardzo ostrożnie wyczyścisz to złącze. Jeśli i to nie pomoże, spróbuj użyć ładowarki bezprzewodowej i przy jej pomocy naładować swój smartphone – tylko nie zniechęcaj się od razu, ponieważ totalnie rozładowany smartphone potrzebuje trochę czasu na reakcję, a do tego ładowarki bezprzewodowe działają zdecydowanie wolniej od tradycyjnych ładowarek sieciowych. Ale jeśli po tych wszystkich próbach Twój iPhone Xs Max w dalszym ciągu nie chce się ładować, skontaktuj się z serwisem MacWorks, a nasi wykwalifikowani serwisanci zrobią wszystko, żeby Ci pomóc!

  NAPRAWA W SERWISIE MAC WORKS:

  W serwisie MacWorks pracuje zespół wykwalifikowanych techników, którzy już od wielu lat specjalizują się w naprawianiu urządzeń firmy Apple. Dzięki temu znają je wszystkie bardzo dokładnie i są w stanie dokonać każdej, nawet najbardziej skomplikowanej i wymagającej naprawy. Dzięki temu serwisowanie Twojego niesprawnego iPhona Xs Max nie będzie dla nich problemem, a całą naprawę wykonają w bardzo krótkim czasie. Gdy tylko dostaną Twój telefon do ręki, dokładnie go zdiagnozują, aby ustalić co konkretnie uległo awarii. Gdy już to zrobią, przystąpią do naprawy, do której użyją jedynie najwyższej jakości podzespołów i profesjonalnych narzędzi, co zapewni najwyższą jakość pracy. Po wszystkim poddadzą Twojego iPhona Xs Max serii specjalistycznych testów, aby upewnić się, że od teraz wszystko będzie działało dokładnie tak, jak powinno. A żebyś miał pewność, że naprawa przebiegła bez zarzutu, udzielamy na nią 3 miesięcy gwarancji. Chcemy, żebyś wiedział, że w razie jakiejkolwiek awarii Twojego iPhona Xs Max zawsze możesz zwrócić się po pomoc do serwisu MacWorks!

  Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
   
  ©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple