iPhone XS Max nie działa WiFi

  • [kleo_icon icon=”user-md” icon_size=”large”]Darmowa diagnoza powstałych uszkodzeń
  • [kleo_icon icon=”clock” icon_size=”large”]Czas naprawy od 2 godzin
  • [kleo_icon icon=”shield” icon_size=”large”]Gwarancja 6 miesięcy

[contact-form-7 id=”7553″ title=”Do napraw”]

Najnowszy iPhone Xs Max wyposażony jest w ogromną ilość rozmaitych sieci bezprzewodowych, do których bez wątpienia należy zaliczyć Wi-Fi działające w wielu różnych pasmach i częstotliwościach. Zapewnia ono łączność ze światem w wielu miejscach na Ziemi, a także znacząco poprawia komfort naszego posługiwania się Internetem. Niestety, zdążają się sytuacje, w których Wi-Fi w iPhonie Xs Max nie działa tak jak powinno, przez co nasze urządzenie nieustannie gubi połączenie z siecią lub prędkość jego działania jest poniżej wszelkich oczekiwań. Takie zachowanie może oznaczać, że moduł Wi-Fi zamontowany w iPhonie Xs Max jest uszkodzony i należy go naprawić. Wiemy, że nie jest to łatwe zadanie i mało kto potrafiłby sobie z nim poradzić, dlatego w takich sytuacjach z pomocą przychodzi serwis MacWorks!

CO ZROBIĆ, JEŚLI WI-FI NIE DZIAŁA?

Jeśli przeszkadza Ci sposób, w jaki funkcjonuje Wi-Fi w Twoim iPhonie Xs Max, możesz przekazać go do naprawy specjalistom z serwisu MacWorks. Ale na początku możesz również spróbować naprawić go na własną rękę. Zacznij od próby aktualizacji oprogramowania w swoim smartphonie do najnowszej możliwej wersji – iPhone Xs Max jest nowym urządzeniem, więc być może do jego systemu wkradł się jakiś błąd fabryczny, który został wyeliminowany przy pomocy aktualizacji wydanej bezpośrednio przez firmę Apple. Możesz również przywrócić swój smartphone do ustawień fabrycznych, co pozwoli zupełnie „odświeżyć” oprogramowanie urządzenie. Nie zapomnij tylko, aby w takiej sytuacji zrobić kopię zapasową najważniejszych danych znajdującej się w pamięci telefonu – w przeciwnym razie mogą one zostać usunięte. Ale jeśli i to nie pomoże, najlepszym sposobem na rozwiązanie problemu z modułem Wi-Fi w iPhonie Xs Max będzie oddanie go w ręce techników z naszego serwisu!

NAPRAWA W SERWISIE MAC WORKS:

Jeśli dojdziesz do wniosku, że nie jesteś w stanie samodzielnie uratować swojego telefonu, skontaktuj się z serwisem MacWorks. Nasi wykwalifikowani serwisanci od lat zajmują się naprawianiem wyłącznie sprzętów firmy Apple, więc posiadają w tym już niemałe doświadczenie. Naprawę niedziałającego Wi-Fi w Twoim iPhonie Xs Max rozpoczną od szczegółowej diagnozy urządzenia, aby bezsprzecznie ustalić, co się zepsuło. Następnie, przy użyciu specjalistycznych narzędzi i wyłącznie oryginalnych podzespołów, wymienią uszkodzony moduł, a po skończonej naprawie upewnią się, że wszytko działa tak, jak powinno. Na wszystko co zrobią, udzielą kilkumiesięcznej gwarancji. Dzięki temu będziesz miał pewność, że jeśli z Twoim smartphonem znowu zaczęłoby się dziać coś niedobrego, zawsze możesz liczyć na pomoc specjalistów z serwisu MacWorks!

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple