iPhone XS Max nie działa mikrofon

 • [kleo_icon icon=”user-md” icon_size=”large”]Darmowa diagnoza powstałych uszkodzeń
 • [kleo_icon icon=”clock” icon_size=”large”]Czas naprawy od 2 godzin
 • [kleo_icon icon=”shield” icon_size=”large”]Gwarancja 6 miesięcy

  22 506 50 12

  Powoli przestajemy zdawać sobie z tego sprawę, ale to możliwość przeprowadzania rozmów głosowych jest tym, do czego zostały zaprojektowane telefony. W dzisiejszym świecie smartphony pełnią tyle wyspecjalizowanych funkcji, że ta podstawowa często schodzi na dalszy plan. A prowadzenie rozmów przez iPhona Xs Max byłoby niemożliwe, gdyby nie zamontowane w nim mikrofony. Są one trzy, a każdy z nich pełni wyspecjalizowaną funkcję – odpowiada za wyłapywanie dźwięku podczas rozmów, rejestrowanie dźwięku podczas nagrywania filmów czy odszumianie nagrywanego materiału. Niestety, czasami zdarza się, że podzespoły te odmawiają posłuszeństwa, przez co korzystanie z podstawowych funkcji telefonu okazuje się utrudnione lub nawet niemożliwe. Naprawa takiej usterki we własnym zakresie jest bardzo trudna, ponieważ na początku należy dokładnie zdiagnozować problem, a następnie zabrać się do jego naprawy. Na szczęście są ludzie, którzy potrafią to zrobić. W serwisie MacWorks pomożemy nawet w najbardziej skomplikowanej sytuacji!

  CO ZROBIĆ, JEŚLI MIKROFONY NIE DZIAŁAJĄ?

  Jeśli mikrofony w iPhonie Xs nie zbierają prawidłowo dźwięku, może to być spowodowane dwoma przypadłościami. Pierwszą z nich są problemy systemowe, które można spróbować wyeliminować we własnym zakresie. Na początku spróbuj zaktualizować oprogramowanie telefonu do najnowszej możliwej wersji, a jeśli to nie pomoże, spróbuj przywrócić w smartphonie ustawienia fabryczne. Jeśli to system powoduje niechciane komplikacje, takie postępowanie powinno wyeliminować wszystkie pojawiające się błędy i postawić telefon na nogi. Ale jeśli i to nie pomaga, najprawdopodobniej doszło do fizycznego uszkodzenia mikrofonów w iPhonie Xs Max (na przykład w wyniku silnego uderzenie) i należy je naprawić. Nie jest to zadanie łatwe do wykonania we własnym zakresie, dlatego pamiętaj, że zawsze możesz zwrócić się po pomoc do serwisu MacWorks!

  NAPRAWA W SERWISIE MAC WORKS:

  Jeśli podjąłeś się wszystkich powyższych prób samodzielnej naprawy, a mikrofony w Twoim iPhonie Xs Max wciąż nie chcą działać prawidłowo, skontaktuj się z nami! Serwisanci z MacWorks posiadają długoletnie doświadczanie w naprawianiu urządzeń firmy Apple, więc i z taką usterką bez problemu sobie poradzą. Naprawę telefonu rozpoczną od jego szczegółowej diagnozy, aby ustalić, co konkretnie należy naprawić. Następnie, przy użyciu oryginalnych podzespołów i profesjonalnych narzędzi, wymienią uszkodzony mikrofon w iPhonie Xs Max, po czym jeszcze raz dokładnie przetestują urządzenie. Zrobią to w najkrótszym możliwym czasie, a na naprawę udzielą kilku miesięcy gwarancji. Wszystko po to, aby zagwarantować niezawodność napraw dokonywanych w serwisie MacWorks!

  Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
   
  ©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple