iPhone XS Max nie działa kamera

 • [kleo_icon icon=”user-md” icon_size=”large”]Darmowa diagnoza powstałych uszkodzeń
 • [kleo_icon icon=”clock” icon_size=”large”]Czas naprawy od 2 godzin
 • [kleo_icon icon=”shield” icon_size=”large”]Gwarancja 6 miesięcy

  22 506 50 12

  iPhone Xs Max – podobnie jak jego mniejszy brat iPhone Xs – wyposażony został w dwie kamery zamontowane z tyłu i jedną zamontowaną z przodu. Dwa główne aparaty posiadają rozdzielczość 12 megapikseli – jeden z nich jest obiektywem szeroko­kątnym, a drugi teleobiektywem. Współpracując, potrafią wykonywać świetnej jakości zdjęcia, wspomagane dodatkowe wieloma usprawnieniami systemowymi. Do tego nagrywają filmy w jakości 4K z częstotliwością 60 kl./s i zapewniają optyczną stabilizację obrazu. Mimo że przednia kamera nie jest tak technologicznie zaawansowane jak te tylne, to i tak potrafi wykonywać piękne zdjęcia i świetnie nadaje się do popularnych selfie. Niestety, nawet najlepsze urządzenia od czasu do czasu mogą się zepsuć, przez co aparaty w iPhonie Xs Max też nie są niezawodne. Czasami zdjęcia wychodzą nieostre, zamazane i ogólnie niskiej jakości, a innym razem telefon w ogóle nie widzi zamontowanych w nim kamer i nawet nie chce włączyć aplikacji aparatu. Przyczyn takiego stanu rzeczy może być wiele, ale bez względu na to, która z nich dotknęła Twojego iPhona Xs Max, specjaliści z serwisu MacWorks zrobią wszystko, żeby postawić Twój smartphone na nogi!

  CO ZROBIĆ, JEŚLI APARAT NIE DZIAŁA?

  Jeśli aparat w Twoim iPhonie Xs Max odmawia posłuszeństwa, może to mieć dwie podstawowe przyczyny. Pierwszą z nich jest fizyczne uszkodzenie obiektywów, które powstało najprawdopodobniej na skutek silnego uderzenia. W takim przypadku jedyną możliwością naprawy stanie się wymiana uszkodzonego modułu aparatu w iPhonie Xs Max na nowy. Ale winowajcą usterki może być również wadliwe oprogramowanie, które uniemożliwia sprawne korzystanie z telefonu. W takiej sytuacji możesz spróbować samodzielnie naprawić swój smartphone. Na początku postaraj się zaktualizować jego oprogramowanie do możliwe najnowszej wersji – iPhone Xs Max jest nowym urządzeniem, więc być może wkradł się do niego jakiś fabryczny błąd, który na szczęście został wyeliminowany przy pomocy nowej wersji systemu. Jeśli to nic nie da, możesz spróbować przywrócić ustawienia fabryczne w swoim urządzeniu – pamiętaj tylko, żeby uprzednio przygotować kopię zapasową wszystkich niezbędnych danych, ponieważ mogą one zostać bezpowrotnie utracone. Ale jeśli i to nie pomoże, skontaktuj się z technikami z serwisu MacWorks, a oni zrobią wszytko, żeby naprawić aparat w Twoim iPhonie Xs Max!

  NAPRAWA W SERWISIE MAC WORKS:

  Mimo że naprawa uszkodzonego aparatu w iPhonie Xs Max nie najeży do najprostszych, nasi doświadczeni serwisanci bez trudu sobie z nią poradzą. W MacWorks od lat specjalizujemy się w naprawach sprzętu produkowanego przez firmę Apple, więc posiadamy już w tym ogromne doświadczanie. Serwisowanie Twojego telefonu rozpoczniemy od dokładnej diagnozy, która pozwoli ustalić, co dokładnie uległo uszkodzeniu. Gdy już będziemy to wiedzieć, przystąpimy do naprawy, do której użyjemy jedynie oryginalnych podzespołów i specjalistycznych narzędzi – dzięki temu cały proces serwisowy przebiegnie bez najmniejszych problemów. Po wszystkim jeszcze raz dokładnie przetestujemy Twojego iPhona Xs, aby upewnić się, że wszystko poszło bez zarzutu. Dodatkowo, na całą naszą pracę udzielimy 3 miesięcy gwarancji, więc gdyby w przyszłości z Twoim smartphonem zaczęło się dziać coś niepokojącego, zawsze będziesz mógł się zwrócić po pomoc do serwisu MacWorks!

  Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
   
  ©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple