iPhone XS Max nie działa głośnik

iPhone XS Max nie słychać współrozmowcy

 • [kleo_icon icon=”user-md” icon_size=”large”]Darmowa diagnoza powstałych uszkodzeń
 • [kleo_icon icon=”clock” icon_size=”large”]Czas naprawy od 2 godzin
 • [kleo_icon icon=”shield” icon_size=”large”]Gwarancja 6 miesięcy

  22 506 50 12

  Wszystkie podzespoły iPhona Xs Max zostały zaprojektowane w sposób bezkompromisowy. Jego konstrukcja wewnętrzna i zewnętrza bez wątpienia może być uznawana za wzór do naśladowania. Nie inaczej jest więc z jego głośnikami, które stanowią klasę samą w sobie. Zarówno przedni głośnik (odpowiedzialny za rozmowy telefoniczne) jak i dolny głośnik (odpowiedzialny za odtwarzanie muzyki i innych dźwięków) na ogół pracują bez zarzutu, zapewniając głośny i wyraźni dźwięk. Niestety, od czasu do czasu potrafi zdarzyć się sytuacja, w której głośniki nie działają tak, jak powinny. Dźwięk przerywa, charczy i jest zniekształcony, a na dodatek zupełnie nie słyszymy naszych rozmówców. Jeśli często dochodzi do takich sytuacji, to najprawdopodobniej występuje jakiś poważniejszy problem z iPhonem Xs Max. Mogło dojść zarówno do usterki systemowej jak i fizycznej awarii któregoś z głośników. Niestety, bardzo trudno jest to stwierdzić samemu, dlatego jeśli z Twoim smartphonem dzieje się coś niepokojącego, skontaktuj się z serwisem MacWorks, a my zrobimy wszystko, żeby błyskawicznie rozwiązać Twoje problemy!

  CO ZROBIĆ, JEŚLI GŁOŚNIK NIE DZIAŁA?

  Jeśli widzisz, że głośniki w Twoim iPhonie Xs Max nie działają prawidłowo, najlepszym rozwiązaniem tego problemu będzie skontaktowanie się z naszym serwisem. Ale zanim to zrobisz, możesz spróbować kilku trików, które być może naprawią Twój telefon bez potrzeby wychodzenia z domu. Jeśli wszystkiemu winne są problemy natury systemowej, na początku spróbuj zaktualizować oprogramowanie Twojego iPhona Xs Max do najnowszej dostępnej wersji. Być może Twój problem jest już znany inżynierom z firmy Apple i uda się go wyeliminować niewielką aktualizacją. Jeśli to nie pomoże, przywróć w swoim smartphonie ustawienia fabryczne – tylko pamiętaj o wcześniejszym wykonaniu kopii zapasowej niezbędnych danych! Być może usunie to wszystkie, głębiej zakorzenione błędy i sprawi, że iPhone Xs Max zacznie działać jak nowy. Spróbuj również bardzo ostrożnie wyczyścić wszystkie głośniki. Czasami zdarza się, że dźwięk jest zakłócany przez bród, który znajduje się wszędzie dookoła. Ale jeśli i to nie przyniosło oczekiwanego efektu, najlepszym sposobem na rozwiązanie problemów z niedziałającym głośnikiem w iPhonie Xs Max będzie przekazanie go w ręce doświadczonych serwisantów z MacWorks!

  NAPRAWA W SERWISIE MACWORKS:

  W serwisie MacWorks posiadamy wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu sprzętów firmy z Cupertino. Nasi serwisanci znają wszystkie ich urządzenia od podszewki i są w stanie naprawić dosłownie wszystko. Tak też będzie z Twoim iPhonem Xs Max. Gdy tylko trafi w nasze ręce, zostanie poddany drobiazgowej diagnozie, która pomoże bezsprzecznie ustalić, dlaczego głośniki w smartphonie nie działają tak, jak powinny. Następnie, nasi serwisanci zabiorą się do naprawy Twojego telefonu. Wykorzystają do niej jedynie oryginalne podzespoły i posłużą się profesjonalnym sprzętem, żeby zapewnić jakość świadczonych usług na najwyższym możliwym poziomie. Po skończonej pracy jeszcze raz dokładnie przetestują urządzenie, aby upewnić się, że wszystko poszło zgodnie z planem. Na naprawę głośników w iPhonie Xs Max udzielamy kilkumiesięcznej gwarancji, więc jeśli w przyszłości z Twoim smartphonem działoby się coś niepokojącego, zawsze będziesz mógł zwrócić się po pomoc do serwisu MacWorks!

  Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
   
  ©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple