iPhone XS Max problem z zasięgiem

  • [kleo_icon icon=”user-md” icon_size=”large”]Darmowa diagnoza powstałych uszkodzeń
  • [kleo_icon icon=”clock” icon_size=”large”]Czas naprawy od 2 godzin
  • [kleo_icon icon=”shield” icon_size=”large”]Gwarancja 6 miesięcy

[contact-form-7 id=”7553″ title=”Do napraw”]

iPhone Xs Max, który dopiero niedawno wszedł do sprzedaży, został wyposażony w ogromną ilość standardów sieci bezprzewodowej. Smartphone obsługuje różnorodne zakresy sieci EDGE, HSPA+ i LTE, a dodatkowo jest pierwszym urządzeniem produkowanym przez firmę Apple, które zostało wyposażone w standard Dual-SIM. W telefonie mieści się jedna fizyczna karta Nano-SIM i druga wirtualna eSIM, które wspomagane są zestawem potężnych anten okalających całą obudowę. Niestety, projektanci z Cupertino wykorzystali całą masę nowatorskich rozwiązań, które nie zostały jeszcze przetestowane w praktyce, przez co iPhone Xs Max jest bardziej podatny na nieprzewidziane kłopoty niż jego starsi bracia. Często zdarza się, że smartphone traci połącznie z siecią, w ogóle nie chce się z nią połączyć lub jakość prowadzonych rozmów głosowych jest fatalna. Przyczyn takiego stanu rzeczy może być kilka, ale trudno zdiagnozować je samodzielnie. Jeśli więc Twój iPhone Xs Max nieustannie gubi zasięg, zachęcamy do pojawienia się w serwisie MacWorks, w którym zespół doświadczonych techników doprowadzi Twój telefon do porządku!

CO ZROBIĆ, JEŚLI IPHONE XS MAX NIE WIDZI SIECI?

Jeśli Twój iPhone Xs Max nie widzi sieci, jest kilka czynności, które możesz wykonać samodzielnie, jeszcze przed pojawieniem się w naszym serwisie. Na początku wyjmij kartę SIM i włóż ją do urządzenia jeszcze raz – czasami zdarza się, że za wszystkie problemy odpowiada fakt, że karta przesunęła się nieznacznie w obrębie slotu, przez co jej połącznie z telefonem zostało zakłócone. Następnie upewnij się, czy to karta SIM, której używasz, nie stanowi źródła problemów. Włóż ją do innego telefonu i sprawdź, czy problemy nie będą występować. Jeśli nie pojawią się żadne kłopoty, spróbuj zaktualizować oprogramowanie telefonu do najnowszej możliwej wersji – iPhone Xs Max jest nowym smartphonem, więc istnieje szansa, że jego system posiada jakieś usterki fabryczne, które udało się już wyeliminować za pomocą niewielkiej aktualizacji. Jeśli to nic nie da, możesz jeszcze spróbować przywrócić ustawienia fabryczne w swoim telefonie – pamiętaj tylko, aby wykonać przedtem kopię zapasową wszystkich niezbędnych danych, ponieważ inaczej mogą one zostać utracone! Ale jeśli wykonałeś wszystkie zalecone czynności, a Twój iPhone Xs Max wciąż nie widzi sieci, skontaktuj się z serwisem MacWorks, a my zrobimy wszystko, żeby Ci pomóc!

NAPRAWA W SERWISIE MACWORKS:

W serwisie MacWorks już od lat specjalizujemy się w naprawiana sprzętów produkowanych przez firmę z Cupertino, więc nawet tak wymagający problem, jak iPhone Xs Max gubiący zasięg, nie przysporzy naszym doświadczonym technikom żadnych trudności. Naprawę Twojego telefonu rozpoczną od szczegółowej diagnozy, która pozwoli ustalić, co stało się przyczyną usterki i co należy z nią zrobić. Gdy już to stwierdzą, przystąpią do naprawy, do której wykorzystają jedynie profesjonalne narzędzia i najwyższej jakości podzespoły. Po skończonej pracy poddadzą Twojego iPhona Xs Max zaawansowanym testom, aby upewnić się, że wszystkie kłopoty zostały wyeliminowane i już więcej się nie powtórzą. Dodatkowo, na całą naprawę udzielamy kilkumiesięcznej gwarancji, więc gdyby w przyszłości znowu zaczęło się dziać coś niepokojącego z Twoi iPhonem Xs Max, zawsze będziesz mógł liczyć na pomoc serwisantów z MacWorks!

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple