iPhone XS Max grzeję się

 • [kleo_icon icon=”user-md” icon_size=”large”]Darmowa diagnoza powstałych uszkodzeń
 • [kleo_icon icon=”clock” icon_size=”large”]Czas naprawy od 2 godzin
 • [kleo_icon icon=”shield” icon_size=”large”]Gwarancja 6 miesięcy

  22 506 50 12

  Nie ma nic dziwnego w tym, że nowoczesne smartphony od czasu do czasu mogą się trochę nagrzewać. Są tak upakowane najwydajniejszymi podzespołami, że gdy wszystkie będą intensywnie pracowały, ich temperatura może troszeczkę wzrosnąć. Nie inaczej jest więc z najnowszym iPhonem Xs Max, który czasami może zrobić się trochę bardziej rozgrzany. Ale problem zaczyna się wtedy, gdy smartphone zaczyna parzyć nasze dłonie. Co więcej, nagły i zbyt wysoki wzrost temperatury iPhona Xs Max może być niebezpieczny dla samego urządzenia. Nie posiada on prawie żadnych elementów odprowadzających ciepło, więc w krytycznej sytuacji może nawet dojść do trwałego uszkodzenia najważniejszych podzespołów telefonu. W takiej sytuacji najlepiej jest zaufać profesjonalistom, którzy szybko zdiagnozują, dlaczego nasz smartphone tak się zachowuje, a następnie przedstawią plan naprawy. Jeśli więc zauważyłeś, że Twój iPhone Xs Max zbyt mocno się grzeje, zwróć się po pomoc do techników z serwisu MacWorks!

  CO ZROBIĆ, JEŚLI IPHONE XS MAX ZBYT SIĘ GRZEJE?

  Jeśli Twój iPhone Xs Max zbyt mocno się grzeje, najprawdopodobniej trudno będzie Ci samodzielnie zdiagnozować przyczynę problemów, więc najlepiej zwrócić się z tym kłopotem do doświadczonych fachowców. Ale zanim to zrobisz, możesz zastosować kilka sztuczek, które powinny ograniczyć grzanie się Twojego iPhona Xs Max. Przede wszystkim staraj się nie doprowadzać go do granic możliwości, używając równocześnie wielu wymagających aplikacji. Staraj się na bieżąco wyłączać wszystkie nieużywane sieci bezprzewodowe i zamykać aplikacje działające w tle. Staraj się nie zostawiać telefonu w ciepłych i nasłonecznionych miejscach, a na dodatek nie pozostawiaj go podłączonego do ładowania przez zbyt długi czas. Jeśli to wszystko nie pomaga, przywróć w swoim iPhonie Xs Max ustawienia fabryczne – tylko pamiętaj, żeby wykonać wcześniej kopię wszystkich niezbędnych danych, ponieważ w przeciwnym razie mogą one zostać bezpowrotnie utracone! Ale jeśli po wykonaniu tych wszystkich czynności Twój smartphone nie zaczął prawidłowo funkcjonować, skontaktuj się z serwisem MacWorks, a my zrobimy wszystko, żeby Twój telefon zaczął działać jak nowy!

  NAPRAWA W SERWISIE MACWORKS:

  W serwisie MacWorks już od wielu lat specjalizujemy się w serwisowaniu urządzeń produkowanych przez firmę z Cupertino. Dzięki temu nasi doświadczeni fachowcy są dokładnie obeznani ze wszystkimi szczegółami technicznymi iPhona Xs Max i są w stanie wyeliminować każdą usterkę. Gdy tylko przekażesz im swój niesprawny smartphone, błyskawicznie go zdiagnozują i bezsprzecznie stwierdzą, co uległo uszkodzeniu. Następnie przystąpią do naprawy, której dokonają przy pomocy profesjonalnych narzędzi i oryginalnych podzespołów. Przeprowadzą ją z najwyższą starannością i dbałością o detale, a żeby to zagwarantować, na naprawę udzielą kilku miesięcy gwarancji. Dzięki temu będziesz miał pewność, że problem przegrzewania się iPhona Xs Max już więcej się nie powtórzy, ale jeśli cokolwiek złego będzie się działo z Twoim smartphonem, zawsze możesz zwrócić się po pomoc do serwisantów z MacWorks!

  Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
   
  ©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple