Wymiana tylnej szybki iPhone X

iphone x wymiana tylnej klapki
  • [kleo_icon icon=”user-md” icon_size=”large”]Darmowa diagnoza powstałych uszkodzeń
  • [kleo_icon icon=”apple” icon_size=”large”]Montujemy oryginalną tylną klapkę
  • [kleo_icon icon=”clock” icon_size=”large”]Czas naprawy od 6 godzin
  • [kleo_icon icon=”shield” icon_size=”large”]Gwarancja 6 miesięcy

Cena: 699 zł

Zadzwoń aby otrzymać szczegółowe informację

[contact-form-7 id=”7553″ title=”Do napraw”]

Wymiana tylnej szybki w iPhone X jest procesem niezwykle skomplikowanym, co wcale nie oznacza, że jest to niemożliwe. Nasi klienci, którzy wymieniają tylny panel w iPhone X zazwyczaj dzielą się na dwie grupy. Dla pierwszej z nich najważniejsze są względy estetyczne – dla nich rozbita szybka w iPhone X jest czymś tak brzydkim i odrażającym, że telefon konieczne wymaga wymiany tyłu na nowy i niepopękany. Dla innych wygląd nie ma najmniejszego znaczenia, ale obawiają się, że drobinki szkła odpadające z tylnego panelu mogą pokaleczyć ich dłonie. Którzy z nich mają więcej racji? Jedni i drudzy!

Gdy Twój iPhone X wymaga wymiany tylnej szybki, nasi fachowcy w serwisie MacWorks w Warszawie zrobią to bez najmniejszego problemu. Do naprawy użyją tylko specjalistycznego sprzętu i oryginalnych podzespołów, dzięki czemu wygląd Twojego telefonu powróci do stanu, w którym był bezpośrednio po wyjęciu z pudełka. Dodatkowo, wymiana szklanego tyłu w iPhone X sprawi, że używanie najnowszego urządzenia od firmy Apple przestanie być niebezpieczne, ponieważ szansa na przypadkowe skaleczenie zostanie zneutralizowana!

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple