Wymiana tylnej obudowy z ramką iPhone X

iphone x wymiana tylnej klapki
  • [kleo_icon icon=”user-md” icon_size=”large”]Darmowa diagnoza powstałych uszkodzeń
  • [kleo_icon icon=”apple” icon_size=”large”]Montujemy oryginalną obudowę iPhone X
  • [kleo_icon icon=”clock” icon_size=”large”]Czas naprawy od 6 godzin
  • [kleo_icon icon=”shield” icon_size=”large”]Gwarancja 6 miesięcy
  • [kleo_icon icon=”dollar” icon_size=”large”]Cena: 999 zł

Zadzwoń aby otrzymać szczegółowe informację

[contact-form-7 id=”7553″ title=”Do napraw”]

Wymiana obudowy w iPhone X jest zabiegiem częstszym, niż mogłoby się wydawać. Choć dla wielu naszych klientów sens takiej wymiany jest czymś abstrakcyjnym, to pozostała część użytkowników jest świadoma, jak bardzo jest to potrzebne, gdy urządzenie zostało uszkodzone. Obudowa iPhone X ma nie tylko “wyglądać”, ale przede wszystkim spajać wszystkie podzespoły urządzenia i zabezpieczać je przed potencjalnymi uszkodzeniami. Gdy obudowa jest zniszczona, do wnętrza urządzenia o wiele łatwiej może dostać się ciecz, łatwiej może dojść do uszkodzenia wyświetlacza, a także istnieje duże prawdopodobieństwo, że ostre i metalowe krawędzie pokaleczą nasze dłonie.

Aby zapobiec tym wszystkim problemom, konieczna może być wymiana całej obudowy w iPhone X ma nową. Jest to zadanie bardzo skomplikowane, więc zamiast robić to na własną rękę, bezpieczniej będzie powierzyć najnowszy smartphone firmy Apple specjalistom z serwisu iPhone MacWorks w Warszawie! Nasi profesjonalnie wyszkoleni serwisanci bez zbędnych komplikacji wymienią obudowę w iPhone X używając przy tym tylko oryginalnych podzespołów, dzięki czemu Twój smartfon będzie wyglądać jak nowy, a jego użytkowanie nie będzie niebezpieczne!

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple