Wymiana szybki iPhone X

wymiana szybki iphone x
 • [kleo_icon icon=”user-md” icon_size=”large”]Darmowa diagnoza powstałych uszkodzeń
 • [kleo_icon icon=”mobile” icon_size=”large”]Wymieniamy cały moduł wyświetlacza (Dotyk+OLED)
 • [kleo_icon icon=”apple” icon_size=”large”]Montujemy oryginalny ekran do iPhone X
 • [kleo_icon icon=”clock” icon_size=”large”]Od 2 godzin
 • [kleo_icon icon=”shield” icon_size=”large”]Gwarancja 6 miesięcy

Wymiana szybki: 1199 zł

  22 506 50 12

  iPhone X czasami potrzebuje wymiany szybki. Dzieje się tak, gdy telefon upadnie na twarde podłoże (w wyjątkowo pechowych sytuacjach może to być upadek już z kilku centymetrów) lub gdy mocno o coś uderzy, po czym rozbije się cały jego ekran. Wtedy konieczna jest wymiana szybki w iPhone X na nową. Niestety, najnowszy smartphone firmy z Cupertino jest tak skonstruowany, że wyświetlacz jest na stałe złączony z ochraniającą go szybką i nie ma możliwości ich rozdzielenia. Oznacza to, że nie da się wymienić samej szybki, gdy jedynie ta się rozbije, a wyświetlacz będzie funkcjonował prawidłowo. W iPhone X konieczna jest wymiana całego ekranu. Ale dzięki temu nie ma szansy na to, że w czasie wymiany coś pójdzie nie tak. Na ekranie na 100% nie zaczną pojawiać się przebarwienia, szybka nie zacznie odklejać się od wyświetlacza, a ogólna jakość wyświetlanego obrazu nie zacznie się pogarszać.
  Dla techników w serwisie MacWorks w Warszawie w Centrum oraz na Wilanowie wymiana całego ekranu w iPhone X nie będzie stanowiła najmniejszego problemu. Zrobią to bez żadnych komplikacji i zachowają przy tym pełen profesjonalizm, dzięki czemu Twój iPhone X po bardzo krótkim czasie będzie jak nowy. Podczas naprawy skorzystają jedynie z oryginalnych podzespołów, aby usatysfakcjonować naszych klientów w 100%. Po wizycie w naszym serwisie każdy smartphone będzie zachowywał się równie dobrze jak w chwili zakupu!

  Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
   
  ©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple