Wymiana szkiełka aparatu iPhone X

  • [kleo_icon icon=”user-md” icon_size=”large”]Darmowa diagnoza powstałych uszkodzeń
  • [kleo_icon icon=”apple” icon_size=”large”]Montujemy oryginalną obudowę iPhone X
  • [kleo_icon icon=”clock” icon_size=”large”]Czas naprawy od 2 godziny
  • [kleo_icon icon=”shield” icon_size=”large”]Gwarancja 6 miesięcy
  • [kleo_icon icon=”dollar” icon_size=”large”]Cena: 349 zł

Zadzwoń aby otrzymać szczegółowe informację

[contact-form-7 id=”7553″ title=”Do napraw”]

Obiektyw podwójnego aparatu w iPhone X nieznacznie wystaje poza płaską bryłę całego urządzenia, przez co jest elementem niezwykle podatnym na zarysowania i wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Gdy na powierzchni szkiełka aparatu w iPhone X pojawią się rysy, robione przez niego zdjęcia przestaną być tak wyraźne i nasycone kolorami. Obiektyw będzie miał problem ze złapaniem ostrości, przez co zdjęcia nie będą wychodziły tak dobrze jak na początku naszej przygody z najnowszym urządzeniem firmy Apple.

W takiej sytuacji konieczna może być wymiana szkła aparatu iPhone X. Ale jeśli nie masz technicznego doświadczenia i zamiłowania do majsterkowania, lepiej nie rób tego sam! W serwisie iPhonów MacWorks w Centrum Warszawy nasi starannie przeszkoleni technicy zajmą się Twoim urządzeniem i bez zbędnych komplikacji wymienią szybkę aparatu w iPhone X na nową i nieporysowaną. Taka “operacja” wymaga posiadania profesjonalnego sprzętu najwyższej jakości, aby nie spowodować niepotrzebnych uszkodzeń telefonu. Ale bez obaw! W serwisie MacWorks w Warszawie posiadamy taki właśnie sprzęt, więc z ochotą wymienimy szkiełko aparatu w iPhonie X na nowe i w 100% oryginalne, aby robienie zdjęć i nagrywanie filmów tym smartphonem ponownie stało się przyjemnością!

Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
 
©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple