Wymiana ekranu iPhone X

wymiana ekranu iphone
 • [kleo_icon icon=”user-md” icon_size=”large”]Darmowa diagnoza powstałych uszkodzeń
 • [kleo_icon icon=”mobile” icon_size=”large”]Wymieniamy cały moduł wyświetlacza w iPhone X
 • [kleo_icon icon=”apple” icon_size=”large”]Montujemy oryginalny ekran OLED.
 • [kleo_icon icon=”clock” icon_size=”large”]Czas naprawy od 2 godzin
 • [kleo_icon icon=”shield” icon_size=”large”]Gwarancja 6 miesięcy

Wymiana OLED: 1499 zł

  22 506 50 12

  Wymiana ekranu w iPhone X nie jest czymś, co warto robić samodzielnie. Proces ten jest bardzo skomplikowany, więc niedoświadczona ręka mogłaby wyrządzić w tym drogocennym sprzęcie firmy Apple jeszcze większe szkody niż “tylko” zbity wyświetlacz. Co ważne, ekran tego telefonu składa się z wyświetlacza i szybki, które są ze sobą nierozerwalnie połączone, więc gdy chcemy wymienić wyświetlacz w iPhone X, musimy od razu wymienić również szybkę. Dzięki temu nie zachodzi ryzyko, że po naprawie wyświetlacz zacznie się odklejać, nie zaczną się na nim pojawiać jakiekolwiek przebarwienia, a jakość wyświetlanego obrazu będzie bez zarzutu.

  Dla każdego użytkownika iPhone X wymiana wyświetlacza powinna przebiegać bezproblemowo, a ten cel może zostać zrealizowany w serwisie iPhone X w Warszawie MacWorks! Nasi doświadczeni technicy wymienią ekran w iPhone X na nowy, używając przy tym jedynie oryginalnych podzespołów i najwyższej jakości narzędzi. Dzięki temu możesz mieć pewność, że po wizycie w naszym serwisie Twój smartphone będzie wyglądał i funkcjonował jak nowy!
  Pozostaje tylko mieć nadzieję, żeby nie zechciał do nas wkrótce powrócić na kolejną naprawę!

  Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
   
  ©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple