Wymiana baterii iPhone X

Wymiana baterii iPhone X
 • [kleo_icon icon=”user-md” icon_size=”large”]Darmowa diagnoza powstałych uszkodzeń
 • [kleo_icon icon=”apple” icon_size=”large”]Montujemy oryginalną baterię
 • [kleo_icon icon=”clock” icon_size=”large”]Czas naprawy od godziny
 • [kleo_icon icon=”shield” icon_size=”large”]Gwarancja 6 miesięcy
 • [kleo_icon icon=”dollar” icon_size=”large”]Cena: 599 zł

Zadzwoń do nas, aby dowiedzieć się o szczegóły.

  22 506 50 12

  Dlaczego iPhone X szybko się rozładowuje? Odpowiedzi na to pytanie może być wiele i często na pierwszy rzut oka nie da się bezsprzecznie stwierdzić, która z nich jest właściwa. Najczęstszym problemem spotykającym to urządzenie jest po prostu stara i zużyta bateria, która nie ma już wystarczająco dużo siły, aby dostarczać tak zaawansowanemu technicznie smartphonowi wystarczająco dużo energii. Najlepszym rozwiązaniem tego problemu jest wymiana baterii w iPhone X na nową. Nasi doświadczeni serwisanci dokonają tej naprawy przy użyciu oryginalnych podzespołów, więc Państwa telefon wróci z naprawy w idealnym stanie!

  Ale nie zawsze w urządzeniu trzeba wymieniać baterię. Czasami iPhone X nie chce ładować baterii, ponieważ gniazdo ładowania Lightning jest brudne i zapchane różnymi paprochami. Często wystarczy jedynie wyczyścić je i przedmuchać, aby telefon zaczął się znowu ładować. Warto też sprawdzić stan ładowarki (czy nie jest zniszczona, czy kabel nie jest zerwany, czy złącza nie są wykrzywione), ponieważ to ona może być powodem problemów z urządzeniem. Ale jeśli to wszystko nie pomoże, serdecznie zapraszamy do serwisu iPhone X w Centrum Warszawy – MacWorks , gdzie Państwa iPhone X zostanie otoczony staranną opieką i doprowadzony do perfekcyjnego stanu technicznego w przystępnej cenie i przy całkowitej satysfakcji z wykonanej naprawy!

  Wszystkie znajdujące się w treści strony znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością prawowitych właścicieli. Nazwy towarowe Apple, iPhone, iPod, iPad, MacBook, Mac, MacBook Pro, Mac mini, Mac Pro, MacBook Air , Apple Watch są własnością Apple Inc.
   
  ©[current-year] MacWorks Warszawski serwis Apple